شروع فعالیت کارگروه نظارت بر قراردادهای واگذاری طرح های غیر مسکونی در کرمان

به گزارش مجله مستانه، خبرنگاران/کرمان معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از آغاز فعالیت کارگروه پیگیری و نظارت بر قراردادهای واگذاری طرح های غیر مسکونی از ابتدای امسال اطلاع داد.

شروع فعالیت کارگروه نظارت بر قراردادهای واگذاری طرح های غیر مسکونی در کرمان

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

علی عباسی پور پنجم خردادماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از 1000 قطعه زمین جهت اجرای طرح های آموزشی، درمانی، فرهنگی، ورزشی، صنعتی و ... در اجرای مواد 100، 22 و بخشنامه های سازمان ملی زمین و مسکن توسط اداره کل راه و شهرسازی واگذار شده و نظارت مستمر جهت اجرای طرح های مذکور در دستور کار این اداره کل واقع شده است.

وی از مجریان طرح های مذکور تقاضا کرد در بازه زمانی تعریف شده در قراردادهای واگذاری نسبت به اجرای طرح خود اقدام کنند و گزارش پیشرفت آن را مرتبا ارائه دهند تا مشمول ابطال قرارداد و بازپس گیری زمین توسط دولت نشوند.

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان مطرح کرد: فسخ قرارداد و خلع ید از زمین واگذاری در صورت عدم اجرای به موقع طرح در قراردادهای مربوطه پیش بینی شده و تنها با ارسال رسمی اظهارنامه به مجری طرح قرارداد واگذاری فسخ و از درجه اعتبار ساقط و از زمین خلع ید و به دولت عودت می شود.

وی توضیح داد: کارگروه فرعی پیگیری و نظارت بر قراردادهای واگذاری در ادارات راه و شهرسازی شهرستانهای تابعه تشکیل و در حال اجرا وظیفه است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1535

به "شروع فعالیت کارگروه نظارت بر قراردادهای واگذاری طرح های غیر مسکونی در کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فعالیت کارگروه نظارت بر قراردادهای واگذاری طرح های غیر مسکونی در کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید