اولین بار است که در انتخابات شورایاری ها شرکت می کنم، امکان رای دادن مجدد وجود ندارد

به گزارش مجله مستانه، رئیس شورای شهر تهران گفت: انتخابات پنجمین دوره شورایاری ها اولین انتخاباتی است که من در آن شرکت می کنم.

اولین بار است که در انتخابات شورایاری ها شرکت می کنم، امکان رای دادن مجدد وجود ندارد

به گزارش خبرنگار ، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در نشست خبری پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها گفت: بیشترین افرادی که تاکنون در 4 دوره انتخابات شورایاری ها شرکت کرده اند عددی بالغ بر 500 هزار نفر بوده است که اگر به همین شکل باشد به طور حتم آمار خوبی را انتخابات شورایاری ها از حیث شرکت کنندگان رقم خواهد زد.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به این نکته که اولین بار است که در انتخابات شورایاری ها حضور پیدا می کند، گفت: انتخابات پنجمین دوره شورایاری ها اولین انتخاباتی است که من در آن شرکت می کنم و تا به امروز در ادوار قبل آن شرکت نکرده بودم.

هاشمی رفسنجانی در پاسخ به این سوال که آیا می توان در دو حوزه رای گیری حضور پیدا کرد و در دو نوبت به نامزد های مختلف رای داد؟ گفت: امکان رای دادن مجدد در هیچ یک از شعب اخذ رای وجود ندارد و من این نکته را دوبار در حوزه های مختلف امتحان کردم.

او با اشاره به آمار شرکت کنندگان تا این لحظه انتخابات گفت: تا ساعت 10 صبح امروز نزدیک به 70 تا 80 هزار نفر در سراسر پایتخت در انتخابات شورایاری ها شرکت کرده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 161

به "اولین بار است که در انتخابات شورایاری ها شرکت می کنم، امکان رای دادن مجدد وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین بار است که در انتخابات شورایاری ها شرکت می کنم، امکان رای دادن مجدد وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید