باشگاه پرسپولیس منتظر روشن شدن تکلیف بیرانوند؛ توافق به جای دعوا!

به گزارش مجله مستانه، مدیران باشگاه پرسپولیس منتظرند تکلیف بیرانوند هرچه زودتر تعیین گردد. باشگاه آنتورپ باید مقدمات سفر بیرو به بلژیک را فراهم سازد و به محض اینکه بیرانوند به بروکسل رسید، 250 هزار دلار دیگر وارد حساب باشگاه کند.

باشگاه پرسپولیس منتظر روشن شدن تکلیف بیرانوند؛ توافق به جای دعوا!

به گزارش گروه ورزشی مجله مستانه، ماجرای سفر علیرضا بیرانوند به بلژیک همچنان یکی از پیچیده ترین پرونده ها در فوتبال ایران به شمار می رود که مقصر اصلی آن، پروتکل های سختگیرانه و قوانین محکم اروپا برای مبارزه با شیوع کروناست. در قرارداد آنتورپ با پرسپولیس نوشته شده بیرانوند باید تا 25 اسفند برای تست های پزشکی به بلژیک می رفت و تا 11 تیر باید بازیکن رسمی آنتورپ گردد. باشگاه پرسپولیس استعلامی از فیفا گرفت و از سوی فیفا هم بخشنامه ای در اختیار سرخپوشان نهاده شد که باید به آن استناد می کردند.

در همین شرایط، باشگاه پرسپولیس با باشگاه آنتورپ مکاتباتی داشت و حتی خواهان آغاز سفر دروازه بان ملی پوش سرخ ها به بروکسل شد که آنتورپی ها هم مقدمات سفر بیرانوند، از جمله ویزا و بلیت را فراهم کردند ولی از فرودگاه امام خمینی (ره) به منزل بازگشت زیرا مجوز سفر به هلند و سپس بلژیک به او داده نشده بود.

در ادامه، باشگاه فوراً نامه ای برای مدیران آنتورپ نوشت و موضوع اساسنامه را شرح داد که طرف بلژیکی خاطرنشان کرد این بخشنامه، مستلزم توافق دو باشگاه است. سرخپوشان در آن موقع می توانستند دو تصمیم بگیرند؛ اول اینکه وارد دعوا و درگیری با باشگاه بلژیکی شوند و بیرانوند را تا خاتمه فصل با این سیاست حفظ نمایند یا توافق را بپذیرند و فقط تا 11 تیر با بیرانوند همکاری نمایند که به خاطر عدم حضور مدیران باشگاه در دفتر پرسپولیس، راه دوم انتخاب شد. با این حساب، بیرانوند نه تنها در کمپ، اردو و بازی های تیم شرکت نمی کند بلکه حق حضور در تمرینات گروهی را هم ندارد و در صورت رقم خوردن این اتفاق، با جریمه های سنگین اقتصادی از سوی باشگاه آنتورپ روبرو می گردد.

نکته دیگر اینجاست که بیرانوند طی سه ماه گذشته، مصاحبه هایی انجام داده با این تفسیر که دوست دارد تا خاتمه فصل در پرسپولیس بماند یا قهرمانی در لیگ را با این باشگاه تجربه کند و سپس به بلژیک برود که این موضوع به گوش مدیران آنتورپ رسیده و آن ها در خصوص صحبت های بیرانوند حساس شده اند.

به هر حال، مدیران باشگاه پرسپولیس منتظرند تکلیف بیرانوند هرچه زودتر تعیین گردد. باشگاه آنتورپ باید مقدمات سفر بیرو به بلژیک را فراهم سازد و به محض اینکه بیرانوند به بروکسل رسید، 250 هزار دلار دیگر وارد حساب باشگاه کند. پرسپولیسی ها هم در عوض، بیرانوند را از کمپ خود دور نگه داشته اند تا به نوعی، نسبت به قراردادشان متعهد باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 988

به "باشگاه پرسپولیس منتظر روشن شدن تکلیف بیرانوند؛ توافق به جای دعوا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس منتظر روشن شدن تکلیف بیرانوند؛ توافق به جای دعوا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید