تاریخ سرانجام کفالت مستمری بگیران بازمانده تمدید شد

به گزارش مجله مستانه، سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: تاریخ خاتمه کفالت مستمری بگیران بازمانده و افراد تبعی تحت پوشش مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی حسب مورد به خاتمه تیر و مرداد امسال موکول شد.

تاریخ سرانجام کفالت مستمری بگیران بازمانده تمدید شد

به گزارش مجله مستانه به نقل از مهر، روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای گفت: به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش مراجعه مستمری بگیران به شعب تأمین اجتماعی، تاریخ سرانجام کفالت مستمری بگیران بازمانده و افراد تبعی تحت پوشش مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی حسب مورد به خاتمه تیر و مرداد امسال موکول شد.

تاریخ سرانجام کفالت مستمری بگیران بازمانده و افراد تبعی تحت پوشش مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی که دارای تاریخ سرانجام کفالت اردیبهشت و خرداد 99 هستند، به ترتیب تا یکم تیر و یکم مرداد امسال معتبر است و تا موعد مقرر مستمری بگیران در این خصوص نیازی به مراجعه به شعبه تأمین اجتماعی ندارند. بر این اساس، هیچ گونه پیامکی برای مراجعه به شعب تأمین اجتماعی برای آنالیز شرایط مستمری بگیران ارسال نمی گردد.

خدمات مشاهده فیش حقوقی، حکم افزایش سالانه، شماره حساب مستمری بگیران، صدور گواهی حقوق و کسر اقساط معوق به وسیله سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی eservices.tamin.ir انجام می گردد و مستمری بگیران می توانند بدون مراجعه به شعب از خدمات این سامانه استفاده نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 855

به "تاریخ سرانجام کفالت مستمری بگیران بازمانده تمدید شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "تاریخ سرانجام کفالت مستمری بگیران بازمانده تمدید شد" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ سرانجام کفالت مستمری بگیران بازمانده تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید