خبرنگاران فعالیت باشگاه های ورزشی سمنان تا انتها فروردین ممنوع است

به گزارش مجله مستانه، سمنان- خبرنگاران- رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان گفت: فعالیت تمام باشگاه های ورزشی خصوصی این شهرستان برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا تا سرانجام فروردین 99 تعطیل و ممنوع است.

خبرنگاران فعالیت باشگاه های ورزشی سمنان تا انتها فروردین ممنوع است

حسین زیاری روز یکشنبه در گفت و گو با مجله مستانه اضافه نمود: تمام رقابت ها و تمرینات ورزشی شهرستان سمنان نیز تا مدت یاد شده تعطیل است.

وی بیان نمود: این اقدام در راستای رعایت بخشنامه های صادر شده به منظور پیشگیری از شیوع کرونا براساس اطلاعیه شماره هشت ستاد ملی مقابله با این ویروس برای قطع زنجیره انتقال آن در حوزه ورزش است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان توضیح داد: از زمان شیوع ویروس کرونا در این شهرستان گشت های مشترک بازرسی از باشگاه ها و اماکن ورزشی در حال اجرا است.

وی با تاکید بر اینکه باشگاه های ورزشی نباید خلاف قوانین اقدام نمایند، اضافه نمود: تمام باشگاه ها موظفند در راستای سلامت ورزشکاران و دیگر اقشار جامعه گام بردارند و مطابق با دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان عمل نمایند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان یادآور شد: تصمیم گیری برای فعالیت های ورزشی در اردیبهشت پس از اتخاذ و اعلام تصمیم های ستاد ملی مقابله با کرونا انجامم شده و نتیجه اطلاع رسانی می گردد.

چهار باشگاه ورزشی به علت رعایت نکردن ممنوعیت فعالیت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در شهرستان سمنان پلمب شده است.

112 باشگاه در رشته های مختلف ورزشی در شهرستان سمنان فعال است.

منبع: ایرنا
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 811

به "خبرنگاران فعالیت باشگاه های ورزشی سمنان تا انتها فروردین ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فعالیت باشگاه های ورزشی سمنان تا انتها فروردین ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید