خبرنگاران میزان مصرف نفت گاز در خراسان رضوی افزایش یافت

به گزارش مجله مستانه، مشهد- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: میزان مصرف نفت گاز در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 11 درصد افزایش یافت.

خبرنگاران میزان مصرف نفت گاز در خراسان رضوی افزایش یافت

علی اصغر اصغری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: در 6 ماه نخست امسال با در نظر دریافت مصرف سوخت نیروگاه ها یک میلیون و 32 هزار و 644 لیتر نفت گاز در منطقه خراسان رضوی مصرف شده است در حالی که پارسال در این مدت 929هزار و 185 لیتر از این فرآورده سوختی به مصرف رسید.

وی ادامه داد: بیشترین میزان مصرف نفت گاز مربوط به اردیبهشت ماه به میزان 184 هزار و 975 لیتر بود که نسبت به پارسال با 123 هزار و 295 لیتر 50 درصد افزایش دارد.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: در این مدت مصرف بنزین با 712 هزار و 536 لیتر نسبت به مدت مشابه پارسال 20 درصد کاهش داشته است که علت عمده آن کاهش مسافرت و رفت و آمدها در پی شیوع کروناست.

اصغری با بیان این که مصرف سوخت سی. ان. جی هم در این مدت 278 میلیون و 772 هزار و 707 مترمکعب بوده است اضافه نمود: مصرف این فرآورده نسبت به مدت مشابه پارسال یک درصد کاهش یافته است و بیشترین میزان مصرف سی.ان.جی مربوط به شهریور ماه و به میزان 50 میلیون و 846 هزار و 861 متر مکعب بود که نسبت به مدت مشابه پارسال نشانگر افزایش 14 درصدی است.

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خراسان رضوی شهرستان های مشهد، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، نیشابور، فریمان، قوچان، تربت جام، تایباد، درگز، سرخس، باخرز و صالح آباد را در این استان زیرپوشش دارد. دیگر شهرهای خراسان رضوی زیرپوشش خدمات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مناطق تربت حیدریه و سبزوار هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1124

به "خبرنگاران میزان مصرف نفت گاز در خراسان رضوی افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران میزان مصرف نفت گاز در خراسان رضوی افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید