خبرنگاران 2 طرح زیرساخت شبکه برق در گچساران بهره برداری شد

به گزارش مجله مستانه، گچساران - خبرنگاران - مدیر شرکت توزیع برق گچساران گفت: 2 فیدر جدید با احداث حدود 600 متر شبکه در مناطق چهاربیشه و شهرک صنعتی در این شهرستان بهره برداری شد.

خبرنگاران 2 طرح زیرساخت شبکه برق در گچساران بهره برداری شد

علی روانگرد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: این طرح ها با یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار اجرا شده است.

وی ابراز امیداری کرد با بهره برداری از این طرح ها ناپایداری برق در بعضی از مناطق شهری دوگنبدان به حداقل ممکن برسد.

وی با بیان اینکه تعداد فیدرهای برق گچساران از 17 به 19مورد افزایش یافته است، اظهارداشت: بارهای شهری و حساس در مرکز شهر از جمله سپاه، بیمارستان بعثت، بانک ها، مدارس، کلانتری، مصلی، به همراه ادارات حوزه خیابان کلانتری 11 و بعضی نقاط شهر دیگری که بر روی فیدر روستایی دیل بوده اند از فیدر ذکر شده جدا و به یک فیدر جدید و پایدار به نام سپاه منتقل شدند.

مدیر شرکت توزیع نیروی برق گچساران ابراز داشت: فیدر جدید شهرک صنعتی با ایجاد تغییراتی در داخل شهرک تکمیل و از فیدر سعادت آباد جدا شد تا علاوه بر یاری به تامین بار پایه نیروگاه ساران سبب افزایش پایداری و بهبود شاخص های بهره برداری گردد.

روانگرد گفت: فیدر سه راهی نیز از ایستگاه اصلی جدا و به ایستگاه ساران منتقل شد تا مشکل افزایش بار ایستگاه اصلی مرتفع و بار پایه نیروگاه ساران تامین گردد.

وی ابراز داشت: تا قبل از خاتمه امسال فیدر جدید ترابری بهره برداری و در سال آینده هیچ مسئله ای در اضافه بار ایستگاه جهاد که در چند سال اخیر از معضلات بهره برداری بوده نخواهیم داشت.

روانگرد اضافه کرد: واحد بهره برداری برق ناحیه گچساران در یک طرح خلاقانه، با جابجایی بار و آرایش دوباره خطوط توانسته است 2 فیدر جدید به فیدرهای برق شهرستان گچساران اضافه کند.

شهرستان گچساران حدود 50 هزار مشترک برق دارد که از این تعداد 35 هزار اشتراک شهری و مابقی روستایی است.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1183

به "خبرنگاران 2 طرح زیرساخت شبکه برق در گچساران بهره برداری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 2 طرح زیرساخت شبکه برق در گچساران بهره برداری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید