سیستم جامع کنترل ترافیک در تبریز راه اندازی می شود

به گزارش مجله مستانه، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اهمیت وجود نیروی راهنمایی و رانندگی در شهر برای ایجاد نظم و امنیت، گفت: طی یک ماه آینده، قرار داد ایجاد سیستم جامع کنترل ترافیک در تبریز راه اندازی می شود.

سیستم جامع کنترل ترافیک در تبریز راه اندازی می شود

به گزارش مجله مستانه، شهرام دبیری در صحن علنی شورای اسلامی تبریز، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از فعالیت های نیروی انتظامی استان، اظهار کرد: مجاهدت های مقتدرانه نیروی انتظامی، متضمن امنیت و آرامش شهروندان است.

وی با بیان این که تبریز یکی از امن ترین شهرهای دنیا است، گفت: امنیت موجود در کشور مرهون مجاهدت های مقتدرانه نیروی انتظامی است.

دبیری با بیان این که مردم در زمینه کیفیت و خدمات دریافتی گذرنامه خرسند هستند، گفت: در زمینه های مختلف به خصوص در زمینه های اجتماعی می توان با نیروی انتظامی و دادگستری تبریز به جهت کاهش مسائل اجتماعی همکاری کرد.

وی با اشاره به مشاوره های اجتماعی نیروی انتظامی فعالیت این نیرو را امنیت آفرین مطرح نمود و گفت: پلیس باعث ایجاد حس امنیت در مردم است.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به همکاری و همراهی مردم با نیروی انتظامی گفت: شورای شهر آماده همکاری با نیروی انتظامی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 356

به "سیستم جامع کنترل ترافیک در تبریز راه اندازی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیستم جامع کنترل ترافیک در تبریز راه اندازی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید