عربشاهی: فیفا وقتش را تلف نمی کند که شکایت 7 باشگاه ما را رسیدگی کند

به گزارش مجله مستانه، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: الان بیشتر لیگ های معتبر اروپایی در حال برگزاری است، پس فیفا وقتش را تلف نمی کند که شکایت باشگاه های ایرانی را رسیدگی کند و خودش را زیر سوال ببرد.

عربشاهی: فیفا وقتش را تلف نمی کند که شکایت 7 باشگاه ما را رسیدگی کند

ضیا عربشاهی پیشکسوت باشگاه فوتبال پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله مستانه، در مورد شرایط پرسپولیس پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر گفت: پرسپولیس پیش از تعطیلی مسابقات شرایط خوبی داشت و تیم از لحاظ روحی، روانی و آمادگی بدنی در سطح خوبی بود. با شیوع کرونا و لغو مسابقات، طبیعی است که بازیکنان از لحاظ بدنی افت نمایند. در این مدت من با چند نفر از بازیکنان در تماس بوده ام، آنها تمرینات انفرادی شان را انجام دادند و از فرم خوب شان خارج نشدند و با آغاز تمرینات هم کارهای تاکتیکی از سوی کادرفنی انجام می گردد.

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس الان سرحال هستند و می خواهند ثابت نمایند که شایسته قهرمانی هستند و بی جهت نیست که 3 سال است که این تیم قهرمان می گردد، چون واقعا شرایط و شخصیت قهرمانی را دارد. مصاحبه هایی که مدیران برخی از باشگاه ها علیه پرسپولیس می نمایند باعث می گردد تا انگیزه بازیکنان بیشتر گردد و ثابت نمایند که پرسپولیس بی دلیل نیست که قهرمان 3 ساله ایران است و الان هم با 10 امتیاز اختلاف در آستانه چهارمین قهرمانی است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: بیشتر بازیکنان پرسپولیس باتجربه هستند و حتی بازیکنان جوان این تیم هم می دانند که کار سختی برای قهرمانی دارند و تیم های حریف با انرژی بیشتری مقابل آنها قرار خواهند گرفت و قطعا این 9 بازی باقی مانده را با کوشش بیشتری بازی خواهند کرد تا با توجه به 10 امتیاز اختلاف قهرمانی شان را مسجل نمایند. من پیش از این هم گفته ام که پرسپولیس 2-3 هفته به انتهای فصل قهرمان می گردد.

عربشاهی در مورد ارسال نامه 7 باشگاه لیگ فزونی مبنی بر مخالفت بر برگزاری مسابقات لیگ برتر به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ گفت: سرآمد این 7 باشگاه زنوزی است و در کنار او حمیداوی هست. این افراد نگران هزینه های شان هستند. زنوزی را کسی نمی شناخت و یک آدم عادی بود ولی با فوتبال شناخته شده است، الان هم با این کارها فرافکنی می نماید. وقتی می گوید تیم هایی هستند که پول آب معدنی هم ندارند، شخصیت یک مدیر را زیرسوال می برد. مدیری که تیمش در لیگ برتر بازی می نماید، قطعا شایستگی این را داشته که تیمش در لیگ برتر حضور داشته باشد. به جای اینکه فرافکنی نمایند 9 بازی شان را انجام بدهند و تیم های دیگر را شانتاژ ننمایند. زنوزی دوست دارد همواره سر زبان ها باشد، با کلمات بازی می نماید و خودش را مطرح کند، رفتار او نشان می دهد که مدیر حرفه ای نیست.

وی درباره اینکه باشگاه های مخالف گفته اند در صورت نتیجه نگرفتن به فیفا نامه می زنند، توضیح داد: الان بیشتر لیگ های معتبر اروپایی در حال برگزاری است، پس فیفا وقتش را تلف نمی نماید که شکایت باشگاه های ایرانی را رسیدگی کند و خودش را زیر سوال ببرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 942

به "عربشاهی: فیفا وقتش را تلف نمی کند که شکایت 7 باشگاه ما را رسیدگی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عربشاهی: فیفا وقتش را تلف نمی کند که شکایت 7 باشگاه ما را رسیدگی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید