عزیزیان: امیدوارم استقلال پول مان را بدهد تا کار به کمیته شرایط کشیده نشود، با شکایت از مظاهری از جامعه مربیان دفاع کردم

به گزارش مجله مستانه، سعید عزیزیان، مربی دروازه بان های پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاه استقلال گفته که امروز یا فردا پول کادر فنی قبلی پرداخت خواهد شد.

عزیزیان: امیدوارم استقلال پول مان را بدهد تا کار به کمیته شرایط کشیده نشود، با شکایت از مظاهری از جامعه مربیان دفاع کردم

سعید عزیریان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره حضور امروز (سه شنبه) خود در باشگاه استقلال گفت: تفاهم نامه ای با باشگاه استقلال امضا کرده بودیم که بر اساس آن 65 درصد از قراردادمان را بگیریم تا هم برای باشگاه مسئله ای پیش نیاید و هم ما شب عیدی بتوانیم به پول مان برسیم. قرار بود روز گذشته بخشی از این مبلغ واریز شده و مابقی نیز پایان برج دوم و سوم سال آینده پرداخت شود. پول روز گذشته برای من و دیگر اعضای کادر فنی قبلی واریز نشد و به همین دلیل امروز من و امیدعلی دفتری به نمایندگی از کادر فنی به باشگاه رفتیم.

وی اضافه کرد: احمد مددی، مدیرعامل باشگاه گفت که اسپانسر باشگاه چک داده و امروز یا فردا پول ما را می دهند. ما اعتماد کردیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد، در غیر این صورت کارمان به شکایت در کمیته شرایط فدراسیون فوتبال کشیده می شود.

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص آخرین شرایط شکایت خود از رشید مظاهری شرح داد: در آینده خواهید دید که کمیته اخلاق چه رأی صادر خواهد کرد. من ابتدا از خودم و سپس جامعه مربیان دفاع کردم. یک بار باید جلوی این کارها گرفته شود و کوچک تر به بزرگ تر احترام بگذارد. امیدوارم دیگر برای کسی چنین بی احترامی پیش نیاید. مظاهری هم گفته حرف های من را قبول ندارد و چرا باید عذرخواهی کند، اما امیدوارم کمیته اخلاق حرف های ما را بشنود و رأی خود را بدهد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1414

به "عزیزیان: امیدوارم استقلال پول مان را بدهد تا کار به کمیته شرایط کشیده نشود، با شکایت از مظاهری از جامعه مربیان دفاع کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزیان: امیدوارم استقلال پول مان را بدهد تا کار به کمیته شرایط کشیده نشود، با شکایت از مظاهری از جامعه مربیان دفاع کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید