متن، اس ام اس و پیغام کوتاه و رسمی تسلیت سالگرد فوت مادر و پدر دوست، همکار و اقوام

به گزارش مجله مستانه، گزیده ای از پیغام های تسلیت کوتاه، اس ام اس کوتاه تسلیت، متن زیبا کوتاه تسلیت به مناسبت فوت پدر و مادر را برای شما کاربران گرامی آماده نموده ایم که در ادامه از نظر خوانندگان محترم می گذرد.

متن، اس ام اس و پیغام کوتاه و رسمی تسلیت سالگرد فوت مادر و پدر دوست، همکار و اقوام

خبرنگاران| مرگ رویدادی است که در چرخه زندگی هر انسانی اتفاق می افتد بنابراین هر کس در مقطعی از زندگی داغدار از دست دادن عزیزانش می گردد در این میان مرگ نزدیکان مصیبتی عظیم است که تحمل آن بسیار سخت و جانکاه است که قلب هر کسی را به درد می آورد. لذا از دست دادنشان برایمان فقدانی عظیم محسوب می گردد در این شرایط با فرستادن پیغام تسلیت می توانیم تسلی خاطر بازماندگان باشیم.

به همین مناسبت در این مطلب مجموعه ای گزیده ای از از نظر خوانندگان محترم می گذرد.

********************

می دانم حتی اگر یک سال یا چند سال هم بگذرد، داغ درگذشت پدرعظیم فراموش نمی گردد و عظمت هیچ صبری از وسعت غم نزدیکترین عزیزان نمی کاهد، فقط کنار می آییم و یاد می گیریم به تلخی ها نیندیشیم. روحش شاد.

********************

یک سال از وفات پدرتان گذشت؛

او که دانشش، خانه ها را راسخ و راه ها را هموار می ساخت؛

او که مهربانی را گسترده می خواست و انسانیت را ستایش می کرد؛

هیچکس چون او سرود زیبای کمک رساندن بر قله های رفیع عشق را

بی هیچ ادعا و بی هیچ چشمداشتی فریاد نمی کرد

و آنگاه که باید کمک می شد، هیچکس را یارای کمک رساندن به او نبود.

سالگرد درگذشتش تسلیت باد.

******************

یک سال می گذرد و می سوزیم و به هر جا می نگریم، خاطره ای از تو در خیال ما شکل می گیرد؛ یک سالی است که سنگ شکیبا خود را از دست داده ایم و نگاه پاکش را دیگر نمی یابیم. چه سخت است فراق کسی که یاد و روحش همواره در کنار ماست و او خود نیست.

******************

درست است که یک سال از فقدان مادر شما می گذرد اما کسی که این جهان را ترک می نماید در حقیقت از اینجا نرفته، او هنوز در قلب و خاطر ما زنده است، و به حیات خودش ادامه می دهد. خواهشا تسلیت ما را بپذیرید، او هرگز فراموش نخواهد شد.

****************

یکسال است که دلتنگی های غروب را با بودن در کنار مزارش، سپری می کنیم و در نهایت ناباوری، باورمان شده که او دیگر نیست، دیگر نمی آید و دیگر نباید منتظرش باشیم، دیگر آن شمع فگردان را نمی بینیم ولی طنین صدای دلنشینش همچنان در گوش ما و مهربانیش در قلب ما و زیبایی چهره اش در یاد ماست. سالگرد وفات پدر عزیزتان را تسلیت عرض می کنم.

********************

چه آرام و بی صدا ما را تنها گذاشتی و ما چه بی قرار و ناباورانه دلمان تا ابد همواره هوای آغوش گرم و پر مهرت را خواهد نمود و دلتنگ لحظه های با تو بودن خواهیم بود. سالگرد پرواز مادرعظیم عزیز را تسلیت می گوییم.

**************

سالگرد درگذشت پدر عظیموارتان را به شما

و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده

برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای شما

و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم

****************

ای کاش رفتن پدر عزیزتان را بازگشتی و فراق ایشان را صبری و دریای دردمان را مرهمی بود. یک سال پیش به صفای وجودش و امگرد به اعتبار نام نیکش می بالیم. اولین سالگرد هجرت ابدی مرحوم … را تسلیت می گویم. روحش شاد و یادش گرامی.

*************

درگذشت مادر عزیز تان چنان سنگین و جانسوز بود که حتی پس از گذشت یک سال به دشواری به باور می نشیند ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست. سالگرد وفات ایشان را به شما و خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفر نموده علو درجات طلب می کنم.

********************

در سالگرد درگذشت پدر گرامیتان، خاموش شدن این شمع نورانی خدمت خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم؛ از خداوند یکتا برطرف درجات آن عظیموار در بهشت أعلا و مزید فضل و رحمت پروردگار بی همتا برایشان و طول عمر بازمانگان آن مرحوم همراه با سلامتی و حسن عاقبتشان خواهانم.

**********************

چه ناباورانه یک سال از غروب غم انگیز پدر عزیزتان گذشت. سخت ترین روزهای زندگیتان را تجربه کردید و ما بر دل آتش گرفته تان اشک غم باریدیم. سالگرد وفات آن عزیز را تسلیت عرض می کنم.

********************

یک سال شکیبای شما در غم از دست دادن مادر عزیزتان شایسته تحسین است. خداوند شما را اجر صابرین دهد که حضرتش فرمود: و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون. عرض تسلیت حقیر را بپذیرید.

********************

منبع: فرادید
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1209

به "متن، اس ام اس و پیغام کوتاه و رسمی تسلیت سالگرد فوت مادر و پدر دوست، همکار و اقوام" امتیاز دهید

1 کاربر به "متن، اس ام اس و پیغام کوتاه و رسمی تسلیت سالگرد فوت مادر و پدر دوست، همکار و اقوام" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متن، اس ام اس و پیغام کوتاه و رسمی تسلیت سالگرد فوت مادر و پدر دوست، همکار و اقوام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید