مذاکره یوونتوس و دیبالا برای تمدید قرارداد متوقف شد، شرط سخت ستاره آرژانتینی برای ماندن

به گزارش مجله مستانه، باشگاه یوونتوس که چندی پیش برای افزایش مدت قرارداد ستاره آرژنتینی خود با او وارد مذاکره شده بود، دست از ادامه مذاکره کشیده است.

مذاکره یوونتوس و دیبالا برای تمدید قرارداد متوقف شد، شرط سخت ستاره آرژانتینی برای ماندن

به گزارش خبرنگاران، خورخه آنتون مدیر برنامه های پائولو دیبالا به آرژانتین برگشته است چرا که مذاکره وی با باشگاه یوونتوس برای تمدید قرارداد این بازیکن آرژانتین متوقف شده است.

قرارداد دیبالا تا ماه ژوئن سال 2022 اعتبار دارد و با توجه به عملکرد خوب او در فصل گذشته بانوی پیر سعی در تمدید این قرارداد داشت. به همین دلیل هم خورخه آنتون از بیش از یک ماه پیش در تورین بوده تا مذاکرات مربوط به تمدید قرارداد را با بیانکونری انجام دهد اما ظاهراً او در این مدت هرگز فرصتی برای دیدار با فابیو پاراتیچی، مدیراجرایی باشگاه یوونتوس پیدا ننموده است چون که تمامی اعضای باشگاه از چند روز پیش - در واقع از زمان اعلام ابتلای بازیکن این تیم وستون مک کنی- در قرنطینه به سر می بردند.

طبق گزارش نشریه توتواسپورت تورین، آنتون هم از انتظار بی فایده برای پیدا کردن فرصت دیدار با پاراتیچی خسته و راهی آرژانتین شده است. با توجه به شرطی که دیبالا برای تمدید قراردادش معین نموده، رخ دادن این اتفاق در شرایط اقتصادی نابسامان باشگاه های اروپا به خاطر شیوع کرونا کمی سخت به نظر می رسد. دیبالا که اکنون سالانه 7 میلیون یورو از یوونتوس حقوق می گیرد، خواستار افزایش دوبرابر حقوقش شده است. یوونتوس به دلیل محدود شدن منابع اقتصادی اش حاضر به پذیرش این شرط نیست و تداوم این فرایند می تواند به معنای جدایی دیبالا در انتها فصل باشد چرا که اگر این اتفاق رخ ندهد و ستاره آرژانتینی تا انتها قراردادش در تورین بماند، آن وقت می تواند به عنوان بازیکن آزاد از یووه جدا گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1168

به "مذاکره یوونتوس و دیبالا برای تمدید قرارداد متوقف شد، شرط سخت ستاره آرژانتینی برای ماندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره یوونتوس و دیبالا برای تمدید قرارداد متوقف شد، شرط سخت ستاره آرژانتینی برای ماندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید