مربی موقت تراکتور؛ برنده همیشگی نیمه مربیان

به گزارش مجله مستانه، پیروزی تراکتور در نیمه مربیان در چهار هفته ای که ساکت الهامی در رأس کادر فنی تیم قرار گرفته، حتماً مورد ارزیابی اعضای هیئت مدیره باشگاه تراکتور قرار می گیرد و به این بهانه محتمل است تراکتور جذب مربی جدید را از دستور کار خارج کند.

مربی موقت تراکتور؛ برنده همیشگی نیمه مربیان

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ شاپرک تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

از آنجایی که تراکتور به همراه ساکت الهامی نتایج خوبی در چهار هفته اخیر لیگ برتر گرفته، محتمل است در دور برگشت هم این مربی جوان تیم را راهنمایی کند.

به گزارش خبر ورزشی، نکته جالب از زمان حضور ساکت الهامی در رأس کادر فنی تیم تراکتور پیروزی در نیمه مربیان است. در 3 بازی از 4 بازی تراکتور نیمه اول را با نتیجه مساوی بدون گل به رختکن رفت، اما در نیمه دوم که نیمه مربیان است، برنده از میدان خارج شد.

در بازی با شهر خودرو تراکتور هم در نیمه اول تیم پیروز میدان بود هم در نیمه دوم، با این تفاوت که در نیمه دوم با نتیجه بهتری به نسبت نیمه اول پیروز شد. همچنین تراکتور اولین تیم در فصل جاری بازی ها بود که پیروز به شکست نفت مسجدسلیمان شد. با شکست سپاهان برابر صنعت نفت تنها خط تیره جدول در خانه باخت از بین رفت.

تراکتور با 12 امتیازی که در هفته های اخیر گرفت، به 3 امتیازی صدرنشین رسید و در رده سوم جدول ایستاد و حالا می تواند داعیه قهرمانی داشته باشد.

پیروزی تراکتور در نیمه مربیان در چهار هفته ای که ساکت الهامی در رأس کادر فنی تیم قرار گرفته، حتماً مورد ارزیابی اعضای هیئت مدیره باشگاه تراکتور قرار می گیرد و به این بهانه محتمل است تراکتور جذب مربی جدید را از دستور کار خارج کند.

ساکت الهامی در این باره بار ها و بار ها در هفته های اخیر گفت که تراکتور دست او امانت است و تا زمانی که در تیم باشد صادقانه به کار خود ادامه خواهد داد و خیلی مهم نیست که در چه جایگاهی به کار ادامه دهد.

نتایج تراکتور در 4 هفته اخیر در نیمه اول و نیمه دوم

نیمه اول؛ تراکتور صفر - فولاد صفر، نیمه دوم؛ تراکتور 1 - فولاد صفر

نیمه اول؛ تراکتور صفر - نفت مسجدسلیمان صفر، نیمه دوم؛ تراکتور 1 - نفت مسجدسلیمان صفر

نیمه اول؛ تراکتور 1 - شهر خودرو صفر، نیمه دوم؛ تراکتور 2 - شهر خودرو 1

نیمه اول؛ تراکتور صفر - پیکان صفر، نیمه دوم؛ تراکتور 3 - پیکان 2

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 613

به "مربی موقت تراکتور؛ برنده همیشگی نیمه مربیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی موقت تراکتور؛ برنده همیشگی نیمه مربیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید