مقاله: جاذبه های نیوبرانزویک کانادا

به گزارش مجله مستانه، بازار شهری سنت جان قدیمی ترین بازار کشاورزی کانادا محسوب می شود. این بازار طویل میزبان فروشندگانی است که صنایع دستی و سوغاتی های متنوعی را به معرض فروش می گذارند. این بنا در سال 1876 ساخته شده است. در سال 1877 یک آتش سوزی بزرگ رخ داد که خوشبختانه این بازار در آن آسیبی ندید. صدای یک زنگ نشانه آغاز و انتها روز در بازار است.. بازار شهری سنت جان روزهای یکشنبه تعطیل است.

مقاله: جاذبه های نیوبرانزویک کانادا

جزیره گراند مانان، یک جامعه ماهیگیری کوچک در نزدیکی دهانه خلیج فاندی است که تنها با قایق می توان به آن دسترسی پیدا کرد. این جزیره که حدود 35 کیلومتر طول دارد و عرض آن به بیش از 10 کیلومتر نمی رسد، نقطه ای عالی برای دیدنی وال ها، پرندگان و دیگر موجودات دریایی در طول فصل های گرم به شمار می رود. بیش از 300 گونه پرنده در این جزیره زندگی می نماید. گراند مانان، بزرگ ترین جزیره از میان جزایر فاندی در خلیج فاندی محسوب می شود. طبق سرشماری سال 2006، این جزیره جمعیتی معادل 2,460 نفر داشته است و بیشتر ساکنین آن در بخش شرقی جزیره زندگی می نمایند.

روستای تاریخی آکادین یک منطقه بازسازی شده تاریخی است که روش زندگی آکادی ها (مستعمره های پیشین فرانسه در آمریکای شمالی که دربرگیرنده کبک، استان دریایی و نیو انگلند کنونی تا جنوبی ترین بخش های فیلادلفیا می شد) بین سال های 1770 و 1939 را به تصویر می کشد. این مکان در 50 کیلومتری شرق Bathurst و 130 کیلومتری شمال میرامیچی در شمال شرقی نیوبرانزویک قرار گرفته است. بیش از 40 ساختمان به همراه تعدادی مترجم که لباس های سنتی پوشیده اند و آداب و رسوم اجدادی را به نمایش می گذارند از ویژگی های این موزه فضای باز محسوب می شود. از جمله جاذبه های این مکان می توان به هتل بازسازی شده شاتو آلبرت (Hôtel Château Albert) اشاره نمود. اگر مایل بودید می توانید شب را در همین هتل به صبح برسانید. حدود 3 ساعت زمان برای بازدید کامل از این موزه احتیاج است.

منبع مقاله: جاذبه های نیوبرانزویک کانادا

انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1762

به "مقاله: جاذبه های نیوبرانزویک کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جاذبه های نیوبرانزویک کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید