نامه فیفا سندی است که خلاء آن در فدراسیون فوتبال احساس می شد

به گزارش مجله مستانه، به گزارش خبرنگاران، احمدرضا براتی رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال مطرح نمود: فیفا امروز و پیرو مکاتبات قبلی خود، نامه تایید نهایی خود درباره اساسنامه، مقررات انتخاباتی و دستور العمل برگزاری مجمع را به فدراسیون فوتبال ارسال کرد و این به آن معنا است که اساسنامه پیشنهادی به مجمع دارای کلیه استانداردها و الزامات قانونی مورد نظر فیفا می باشد. شایسته است که این موفقیت را به همه اهالی ورزش و فوتبال ایران تبریک بگویم.

نامه فیفا سندی است که خلاء آن در فدراسیون فوتبال احساس می شد

وی ادامه داد: همچنین فیفا با برگزاری مجمع عمومی در تاریخ 8 آذر موافقت کرده و اعلام کرده که اکنون می توانیم اساسنامه را جهت تصویب نهایی در اختیار اعضای محترم مجمع قرار دهیم.

براتی اضافه نمود: نامه امروز فیفا در واقع همان سندی است که سال ها خلاء آن را در فدراسیون فوتبال کشورمان احساس می کردیم و الحمدالله با پشتیبانی، ممارست و ارائه طریق فدراسیون فوتبال و کار شبانه روزی که در ماه های گذشته انجام شد امروز این سند و تاییدیه در اختیار ما می باشد و ان شالله بعد از تصویب مجمع عمومی فدراسیون، اساسنامه جدید به عنوان عالی ترین سند حقوقی فوتبال کشور به زودی اجرایی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1187

به "نامه فیفا سندی است که خلاء آن در فدراسیون فوتبال احساس می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه فیفا سندی است که خلاء آن در فدراسیون فوتبال احساس می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید