واکنش آذری به تعلل سازمان لیگ در تصمیم گیری ملاقات فولاد - نساجی

به گزارش مجله مستانه، خبرنگاران/خوزستان در حالی کاروان فولاد، مازندران را برای بازگشت به اهواز ترک نموده است که هنوز سازمان لیگ تصمیم خود را در مورد ملاقات امروز این تیم برابر نساجی اعلام ننموده است.

واکنش آذری به تعلل سازمان لیگ در تصمیم گیری ملاقات فولاد - نساجی

ظهر روز گذشته، 14 تیرماه با اعلام باشگاه فولاد، تعیین شد که 11 بازیکن و پنج همراه این تیم به کووید -19 مبتلا شده اند و با توجه به این که اوایل خردادماه امسال بر اساس راهنمای گام دوم مبارزه با کووید-19 (کرونا ویروس) فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط لیگ فوتبال اعلام شد که در صورت وجود بیش از پنج نفر با علایم مثبت یا مثبت شدن تست های تشخیصی مبنی بر ابتلای فرد به کووید 19، فعالیت تیم مربوطه تا زمان بهبود مبتلایان و کسب گواهی سلامت، معلق خواهد شد، کاروان فولاد نیز ساعتی پیش مازندران را برای بازگشت به اهواز ترک کرد.

به گزارش خبرنگاران، در حالی فولادی ها به اهواز بر می گردند که سازمان لیگ هنوز تصمیم خود را در مورد این ملاقات و همچنین بازی پارس جنوبی و استقلال به دلیل ابتلای چند استقلالی به کرونا، اعلام ننموده است.

ساعتی پیش نیز مدیرعامل باشگاه فولاد در واکنش به تعلل سازمان لیگ در تصمیم گیری در مورد عدم لغو ملاقات فولاد و نساجی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

تا کی باید تبعیض را تحمل کنیم؟ در حالی که از صبح روز شنبه تمام مکاتبات قانونی و مستند خود را به سازمان لیگ، فدراسیون پزشکی ورزشی و ایفمارک ارسال نموده بودیم، تیم ما را به جلسه فنی مسابقه بردند.

16 مورد تست مثبت کرونا که بیش از 25 درصد از کل تیم فولاد است، در تیم اثبات شده ولی گویی نه گوش شنوایی وجود دارد و نه چشم بینایی.

قهرمانان و کادر رهبری فولاد فشار روانی وحشتناکی را تحمل می نمایند ولی یکی از مسئولان ستاد کرونا هنوز اعلام ننموده فولاد باید به قرنطینه برود. جلوی این تبعیضات ناتمام را باید گرفت.

خجالت هم از روی بعضی از ما خجالت می کشد. تمام کنید این بساط را

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 979

به "واکنش آذری به تعلل سازمان لیگ در تصمیم گیری ملاقات فولاد - نساجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش آذری به تعلل سازمان لیگ در تصمیم گیری ملاقات فولاد - نساجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید