پنجعلی: با تعطیلی لیگ، کرونا از بین نمی رود، لیگ های اروپایی هم با تایید فیفا برگزار می شوند

به گزارش مجله مستانه، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تاکید نمود که مسابقات فوتبال لیگ های معتبر اروپایی با نظر و تایید فیفا برگزار می گردد و ارسال نامه باشگاه های مخالف برگزاری لیگ برتر به فیفا نتیجه ای ندارد.

پنجعلی: با تعطیلی لیگ، کرونا از بین نمی رود، لیگ های اروپایی هم با تایید فیفا برگزار می شوند

با ما سفر کنید و با تور ترکیبی اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

محمد پنجعلی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله مستانه در مورد آغاز مسابقات لیگ برتر گفت: ما باید زندگی در کنار کرونا را یاد بگیریم. فوتبال هم بخشی از زندگی است، این طور نیست که بگوییم با تعطیلی مسابقات لیگ برتر، کرونا هم از بین نخواهد رفت. در تمام جهان هم به دنبال یک راه چاره هستند تا در همین شرایط، مسابقات ورزشی را برگزار نمایند و به مردم هم آموزش دهند چطور با کرونا کنار بیایند. ما هم باید با آموزش های مناسب و رعایت پروتکل های بهداشتی، مسابقات را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: الان در کل جامعه هم همه اقشار مردم فعالیت های خودشان را آغاز کردند، ما نمی دانیم که کرونا چه زمانی ریشه کن خواهد شد و شرایط سختی برای مردم به وجود آمده است، وظیفه ما است که با یک برنامه ریزی مناسب مسابقات ورزشی را با رعایت نکات بهداشتی برگزار کنیم و شور و نشاط را به جامعه برگردانیم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط پرسپولیس پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر توضیح داد: بازیکنان پرسپولیس و استقلال همواره در چشم هستند و به همین دلیل نمی توانستند در این مدت مثل برخی از تیم ها تمرینات گروهی را انجام دهند. بازیکنان پرسپولیس تمرینات انفرادی شان را انجام دادند و طبیعی است که یک مقدار از شرایط آرمانی به دور باشند. در حال حاضر هم با پیگیری تمرینات و انجام بازی های محبت آمیز شرایط بهتری پیدا کردند و با ادامه همین فرایند بازیکنان آمادگی بدنی شان را پیدا می نمایند.

پنجعلی در پاسخ به این سوال که قهرمانی پرسپولیس مسجل شده است؟ گفت: اصلا این طور نیست. بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس هم می دانند که کار سختی در پیش دارند و نباید به 10 امتیاز اختلاف در صدرجدول فکر نمایند. بازی های پایانی لیگ همواره سخت است و تیم های پایین جدولی همواره در انتهای فصل یقه تیم های عظیم را می گیرند.

وی در مورد اینکه 7 باشگاه لیگ رجحان با ارسال نامه به فدراسیون و سازمان لیگ مخالفت شان را با برگزاری مسابقات لیگ اعلام کردند و حتی گفته اند که در صورت نتیجه نگرفتن به وسیله فیفا و AFC این موضوع را پیگیری می نمایند، گفت: الان در اروپا هم مسابقات فوتبال آغاز شده و در حال پیگیری هست و لیگ های معتبر اروپایی هم با رعایت مسائل بهداشتی برگزار می گردد. همان طور که گفتم باید به زندگی در این شرایط عادت کنیم. فوتبال در اروپا هم با نظر و تایید فیفا برگزار می گردد و فکر نمی کنم کار درستی باشد که به فیفا نامه بزنیم چون نتیجه ای هم نخواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 939

به "پنجعلی: با تعطیلی لیگ، کرونا از بین نمی رود، لیگ های اروپایی هم با تایید فیفا برگزار می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجعلی: با تعطیلی لیگ، کرونا از بین نمی رود، لیگ های اروپایی هم با تایید فیفا برگزار می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید