kano؛ یک دیوانه روانی یا یک فرمانده بی رحم در بازی Mortal Kombat

به گزارش مجله مستانه، صورت kano دارای زخمی بدشکل است و در اصل وی از جمله اعضا و رهبر سازمانی مخوف و جنایتکار با نام اژد های سیاه بود.

kano؛ یک دیوانه روانی یا یک فرمانده بی رحم در بازی Mortal Kombat

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار ، صورت kano به دست سرگرد جکسون بریگس (Jax Briggs) زخمی بدشکل برداشت و به همین دلیل قسمتی از صورت وی بوسیله صفحه ای فلزی پوشانده شده است و با توجه به اینکه این اتفاق مربوط به پیش از وقایع سری اول مسابقات می گردد، صفحه فلزی صورت وی دارای چشمی کریستالی است که قابلیت فراوری اشعه لیزر را دارد. یکی از ویژگی های برجسته kano طنازی و شوخ طبعی عجیب و غریب او است که تقریبا همواره و حتی در شرایط وخیم در وی دیده می گردد.kano را می توان ترکیبی از یک بزدل ترسو، یک بازمانده تنها، یک دیوانه روانی و یک فرمانده بی رحم دانست! kano در اصل عضو و رهبر سازمانی مخوف و جنایتکار با نام اژد های سیاه که در سطح جهان گسترش یافته بود.

وی شخصی بسیار مکار و حیله گر بود که همین ویژگی باعث شد بعد ها به سمت فرمانده ارتش منصوب گردد و در نهایت شائوکان (Shao Kahn) از کشتن وی صرف نظر کند. علاوه بر این کینو kano دیوانه، چاپلوس، فرصت طلب و بسیار باهوش بود که دشمنی دیرینه ای با سونیا بلید (Sonya Blade) داشت.

Mortal Kombat Deadly Alliance

در این فصل از بازی، ارتش شائوکان مغلوب شد و قلمروی زمین به همراه قلمرو اجهان (Edenia) آزاد شد و با این وجود عمل ارتقای kano به دست شائوکان تصمیمی مناسب به نظر رسید؛ چرا که کینو فرماندهی لایق و مناسب برای ارتش بود. او تولنست حمله ارتش اجهان و شوکان ها (Shokan) که توسط شاهزاده کیتانا (Kitana) و گورو راهنمایی می شد را دفع کند اما در راه بازگشت درست زمانی که وارد مقر شائوکان شد کوان چی (Quan Chi) و شنگ سونگ به امپراطور ضعیف شده حمله کردند. پس از یافتن نبرد، kano بلافاصه اتحاد و وفاداری خود را با حکمرانان جدید جهانی خارج یعنی اتحاد مرگبار اعلام نمود و از این رو مأموریت پیدا کرد تا روستای کوچکی واقع در جهانی خارج رو تصرف کند؛ چرا که مقبره شاه اژد ها یعنی اوناگا (Onaga) زیر این روستا واقع شده بود.

kano بر این شد تا این کار را به انجام برساند، اما توسط لی می (Li Mei) شخصاٌ مورد حمله نهاده شد؛ با این حال کوان چی متوجه شده و مداخله کرد. کمی بعد اتحاد مرگبار با یکی از اعضای گروه اژد های قرمز (Red Dragon) به نام موادو (Movado) وارد معامله شد تا در ازای مبارزه با کینو، مواد و شخصی به نام کنشی (Kenshi) را نابود کند. موادو پیروز شد کنشی رو شکست داده و وی رو که در حال مرگ بود به حال خودش رها کرد.

Mortal kombat 2011

kano در این بخش رئیس گروه اژد های سیاه بود و به شنگ سونگ قول فروش سلاح گرم برای حمله زمین را داد، اما معامله آن دو با مداخله اسموک نیمه تمام ماند، اما بعدا او به عنوان یک شخص کلیدی کنار شائوکان به او خدمت می کرد. زمانی که شائوکان به زمین حمله نموده بود او بدن کابال که توسط کینتارو سوخته بود را پیدا کرد و او را به مقر خود برد و به او ماسکی برای تنفس داد چرا که کابال به شدت سوخته بود و با این کارش او را نجات داد.

mortal kombat x

kano در این نسخه توسط ملینا ماموریت پیدا کرد تا کوتال کان را به قتل برساند اما نقشه او عملی نشد و بعدها معین شد که کینو نشان شیناک را دزدیده و به ملینا داده است. سونیا بلید از او اعتراف گرفت و مکان نشان شیناک که حالا در کمپ تارکاتان ها بود را پیدا کرد.

Mortal kombat 11

شخصیت کرونیکا در این فصل به kano قول ثروت بسیار را داد و بدین ترتیب او را همراه خود ساخت. kano به پایگاه ارتش حمله می نماید و جانی کیج و سونیا بلید جوانتر را به گروگان می گیرند، اما زمانی که کسی کیج دختر سونیا بلید برای نجات او به مخیگاه کینو حمله می نماید kano با تیری که چشم دیگرش را از می برد کشته می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 520

به "kano؛ یک دیوانه روانی یا یک فرمانده بی رحم در بازی Mortal Kombat" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "kano؛ یک دیوانه روانی یا یک فرمانده بی رحم در بازی Mortal Kombat"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید