شروع رقابت های بین المللی تکواندو ایران با پیغام وزیر ورزش و جوانان

به گزارش مجله مستانه، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به مناسبت میزبانی جمهوری اسلامی ایران از سه رویداد بین المللی تکواندو پیامی را صادر کرد.

شروع رقابت های بین المللی تکواندو ایران با پیغام وزیر ورزش و جوانان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به مناسبت میزبانی جمهوری اسلامی ایران از مسابقات تکواندوی جام باشگاه های آسیا، جام فجر و جام آزاد آسیا پیغامی صادر کرد.

در متن پیغام حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان آمده است:

بِسم الله الرحمن الرحیم

میزبانی رویدادهای بین المللی ورزشی در جمهوری اسلامی ایران یک افتخار محسوب می گردد تا به واسطه برگزاری یک رویداد، فرصت حضور ورزشکاران و تیم های ملل مختلف در کشورمان به عرصه ای برای بروز توانمندی های فدراسیون های ورزشی در ابعاد مختلف تبدیل گردد.

میزبانی مسابقات تکواندوی جام فجر، جام باشگاه های آسیا و جام آزاد آسیا نیز در استمرار میزبانی های فدراسیون تکواندو در طی ادوار گذشته زمینه بروز دوباره رویدادهای رقابتی را برای این رشته مهیج ورزشی فراهم می نماید تا بعد از هماوردی تکواندوکاران زبده جهان در بازی های المپیک توکیو، باز هم مبارزات را در فضایی همراه با رقابت سخت و جوانمردانه، برای کسب امتیازات لازم شروع نمایند.

این رویدادها که معیار سنجش آن در قالب فدراسیون جهانی تکواندو به عنوان امتیازات رسیدن به سهمیه بازی های المپیک 2024 پاریس محسوب می گردد، نشانه ای از اهمیت رقابت ها است که امیدوارم در برترین و مطلوبترین شرایط، تکواندوکاران کشورهای مختلف در ایران اسلامی رقابت ها را سپری نمایند.

با خوش آمدگویی به تکواندوکاران کشورهای مختلف که در ایران عزیز حضور یافته اند، برای این عزیزان آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم روزهای خوب و خاطره انگیزی را در کشورمان پشت سر بگذراند.

به مسئولان فدراسیون تکواندو بابت میزبانی سه رویداد مهم بین المللی خداقوت جانانه می گویم و برای ورزشکاران و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات آرزوی توفیق در راه کسب امتیازات لازم برای سهمیه های بازی های المپیک دارم.

انتظار دارم تکواندوی ایران که در برهه های مختلف در عرصه آسیایی، جهانی و المپیک، افتخار و سربلندی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده، به پشتوانه برنامه ریزی بتواند همچنان سکوهای معتبر را در نوردیده و عزت و سربلندی این رشته را در جهان به منصه ظهور برساند.

خداوند یار و نگهدارتان باد.

سید حمید سجادی

وزیر ورزش و جوانان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آبان 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1730

به "شروع رقابت های بین المللی تکواندو ایران با پیغام وزیر ورزش و جوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع رقابت های بین المللی تکواندو ایران با پیغام وزیر ورزش و جوانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید