اجرای مجدد طرح ویژه رایتل برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی

به گزارش مجله مستانه، رایتل با توجه به استقبال گسترده بیمه ­شدگان از طرح سیم کارت تأمین اجتماعی، مجدداً این طرح را به اجرا درآورده است.

اجرای مجدد طرح ویژه رایتل برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی

به گزارش مجله مستانه، همزمان با شروع دهه فجر سال 96، رایتل به عنوان عضوی از خانواده تأمین اجتماعی، با رویکرد حمایت از این خانواده بزرگ، طرح تأمین اجتماعی را اجرا کرد که در این طرح، به تمامی افراد دارای دفترچه بیمه تأمین اجتماعی (شامل بیمه شده اصلی و افراد تحت سرپرستی وی) بسته ویژه شامل یک سیم کارت اعتباری هدیه و یک بسته خدمات ارتباطی رایگان یکساله اهدا می شد.

نظر به استقبال گسترده مردم از طرح تأمین اجتماعی، رضایت افرادی که در دوره قبل پیروز به ثبت نام در این طرح شده بودند و درخواست های مکرر مبنی بر اجرای مجدد این طرح، رایتل بر آن شد که طرح تأمین اجتماعی را با تغییراتی مجدد برای بیمه شدگان تامین اجتماعی اجرا کند. امکان ثبت نام در این طرح، از تاریخ 8 دی ماه 97 برای کلیه بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی و خانواده ایشان فراهم شده است. در این طرح احتیاجی به خرید سیم کارت از سوی بیمه شدگان وجود ندارد.

آن دسته از متقاضیانی که کد بیمه (دفترچه تأمین اجتماعی) دارند و عضوی از خانواده بزرگ تأمین اجتماعی هستند، در صورت عدم دریافت طرح تأمین اجتماعی قبلی، می توانند با ارایه کد بیمه و کدملی، در طرح جدید شرکت نمایند. علاوه بر 500 مگابایت اینترنت 30 روزه رایگان که در ابتدا به ثبت نام نمایندگان در این طرح اهدا می گردد، امکان استفاده از هدایای دیگر نیز در صورت خرید بسته های منتخب، برای مدت یکسال وجود دارد. همچنین تمامی مشترکین پیشین محصول تأمین اجتماعی نیز می توانند با خرید بسته های منتخب(بدون احتیاج به خرید سیم کارت جدید) ، از هدیه مشابه برخوردار شوند.

مشترکین با ثبت نام در طرح تأمین اجتماعی، از هدیه 500 مگابایت اینترنت 30 روزه برخوردار می شوند و همچنین در صورت خرید و فعال سازی یکی از بسته های مصرفی منتخب محصول تأمین اجتماعی، از امکان دریافت 12 دوره هدیه 30 روزه شامل 2 گیگابایت اینترنت و 1000 دقیقه مکالمه رایتلی، بهره مند خواهند شد. اولین دوره 30 روزه از تاریخ فعال سازی سیم کارت اعتباری، شروع شده و تا یکسال (12 دوره 30 روزه) ادامه دارد.

ثبت نام نمایندگان در طرح تأمین اجتماعی جهت دریافت هدیه این طرح شامل 2 گیگابایت اینترنت و 1000 دقیقه مکالمه رایتلی 30 روزه، ضروری است در هر دوره 30 روزه اقدام به خرید و فعال سازی یکی از بسته های مصرفی منتخب محصول تأمین اجتماعی نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 134

به "اجرای مجدد طرح ویژه رایتل برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای مجدد طرح ویژه رایتل برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید