بازگشت شجاع به پرسپولیس یا تیم لیگ فزونی؟ ، واکنش مدافع تیم ملی به امضای قرارداد دو ساله

به گزارش مجله مستانه، مدافع اسبق تیم فوتبال پرسپولیس به شایعه بازگشتش به این تیم واکنش نشان داد.

بازگشت شجاع به پرسپولیس یا تیم لیگ فزونی؟ ، واکنش مدافع تیم ملی به امضای قرارداد دو ساله

به گزارش خبرنگاران آنلاین، در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر پیوستن شجاع خلیل زاده به بعضی از تیم های لیگ برتر شنیده می گردد اما این بازیکن می گوید با هیچ تیمی قرارداد نبسته است.

شجاع خلیل زاده در این خصوص اظهار کرد: به علت مصدومیتی که دارم این روزها مشغول رسیدگی به مصدومیتم هستم و ان شاءالله اگر خدا بخواهد از هفته آینده به شرایط آمادگی کامل برمی گردم. در این هفته هم مراحل درمانی را طی خواهم کرد تا ان شاءالله هرچه زودتر به شرایط خوب برسم.

وی در باره اینکه شایعه شده او قرارداد دو ساله ای با یکی از تیم های لیگ فزونی بسته، اضافه کرد: این یک دروغ بزرگ است؛ چراکه من با هیچ تیمی قرارداد نبسته ام. همان طور که گفتم این روزها اولویت من رسیدگی به مصدومیتم است تا هرچه زودتر به شرایط ایده آل برسم.

خلیل زاده اعلام کرد: متأسفانه بعضی ها زندگی خود را با دروغ و شایعه سازی می گذرانند. من نه با هیچ باشگاهی و نه هیچ فردی مذاکره ای نکرده ام، اما از قول من دروغ های بزرگ می نویسند. من هنوز تصمیمی برای بازگشت به فوتبال ایران نگرفته ام، چه رسد به اینکه بخواهم مذاکره کنم.

هفته بعد و پس از رسیدن به شرایط ایده آل بدنی، تصمیم خواهم گرفت به ایران برمی گردم یا نه و در صورتی که بخواهم به ایران برگردم، آن وقت تازه مذاکراه را شروع می کنم تا تصمیم بگیرم به چه تیمی بروم.

مدافع اسبق پرسپولیس اضافه کرد: طرفداران پرسپولیس همواره به من لطف داشته و دارند، اما همان طور که گفتم هیچ مذاکره ای با هیچ تیمی حتی پرسپولیس انجام نداده ام. واقعا خسته شدم که هر روز برایم شایعه می سازند و اخبار دروغ می نویسند. من برای همه اهالی فوتبال و باشگاه ها احترام قائلم اما همان طور که گفتم هیچ مذاکره ای با هیچ باشگاهی نداشتم. باید ببینم هفته آیند شرایط چطور خواهد شد؛ چراکه هفته بعد تصمیم خودم را برای تیم آینده ام خواهم گرفت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 خرداد 1402 بروزرسانی: 23 خرداد 1402 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 2134

به "بازگشت شجاع به پرسپولیس یا تیم لیگ فزونی؟ ، واکنش مدافع تیم ملی به امضای قرارداد دو ساله" امتیاز دهید

1 کاربر به "بازگشت شجاع به پرسپولیس یا تیم لیگ فزونی؟ ، واکنش مدافع تیم ملی به امضای قرارداد دو ساله" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت شجاع به پرسپولیس یا تیم لیگ فزونی؟ ، واکنش مدافع تیم ملی به امضای قرارداد دو ساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید