چرخش مهاجم لژیونر فوتبال ایران برای پیوستن به پرسپولیس

به گزارش مجله مستانه، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از قهرمانی با این تیم در نیم فصل رقابت های لیگ برتر با شناخت ضعف تیمش در امر گلزنی خواستار جذب شهریار مغانلو شد.

چرخش مهاجم لژیونر فوتبال ایران برای پیوستن به پرسپولیس

این مهاجم بلندقامت که در ابتدای فصل نیز پیشنهاد پرسپولیس را دریافت نموده بود اصرار به لژیونر شدن داشت تا با قرارداد اقتصادی کمتری نسبت به سایر بازیکنانی که در خارج بازی می نمایند به فوتبال باشگاهی پرتغال رفته و به سانتاکلارا بپیوندد.

جای خالی عیسی!

عیسی آل کثیر مهاجم گلزن پرسپولیس در لیگ قهرمانان 2020 آسیا که تاثیر بسزایی در فینالیست شدن تیمش داشت به دلیل خوشحالی خارج از عرف در جریان همین بازی ها با محرومیت 6 ماهه کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شد تا نتواند برای سرخپوشان تا 13 فروردین 1400 بازی کند.

آرمان رمضانی و مهدی عبدی نیز در دور رفت فصل جاری لیگ برتر به هیچ وجه نتوانستند انتظارات کادر فنی و طرفداران را در غیاب آل کثیر برآورده نمایند تا یحیی بار دیگر سراغ مغانلو برای حل مشکل گلزنی تیمش برود.

مخالفت همه جانبه با پیشنهاد اولیه

باشگاه سانتاکلارا پرتغال پس از دریافت پیشنهاد پرسپولیس موافقت خود را تنها با جدایی قرضی مغانلو اعلام نمود و در ازای آن خواستار مبلغ 70 هزار دلار بابت رضایتنامه اش به مدت نیم فصل شد.

مغانلو شخصاً نیز بابت همین مدت حضور در پرسپولیس سه میلیارد تومان درخواست کرد که با مخالفت سرمربی و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روبرو شد. یحیی حاضر نشد رتبه بندی های اقتصادی بازیکنان خود را با حضور گران قیمت مغانلو به هم بریزد تا رختکن نیز نسبت به این انتقال واکنش منفی نشان دهد.

اصرار مغانلو و برگشت شرایط

مغانلو وقتی با مخالفت پرسپولیسی ها روبرو شد به دلیل علاقه برای پوشیدن پیراهن این تیم وارد مذاکره با مدیران سانتاکلارا شد تا بتواند شروط این باشگاه را تغییر دهد.

مغانلو خواستار دریافت رضایتنامه قطعی از این باشگاه شد و خواست تا رضایتنامه را در اختیار خودش قرار دهند و کاری به پرسپولیس نداشته باشند. درخواستی که با موافقت شفاهی مسئولان این تیم پرتغالی همراه بوده است اما هنوز رضایتنامه مغانلو صادر نشده است.

پرسپولیس فقط ریال می دهد!

باشگاه پرسپولیس در تازه ترین پیشنهاد خود به مغانلو اعلام نموده است پولی بابت رضایتنامه اش پرداخت نخواهد کرد و این بازیکن خودش باید مبلغ درخواستی باشگاهش را پرداخت کند اما حاضر است پیشنهاد سه میلیارد تومانی مغانلو را با تغییر مدت آن برای یک فصل و نیم به همراه افزایش معقولانه برای سال آینده مورد آنالیز مجدد قرار دهد.

انتقال معلق!

مهاجمی که در تابستان امسال اصرار به لژیونر شدن داشت با آمدن زمستان اصرار به بازگشت زودهنگام به فوتبال ایران و پذیرش پیشنهاد قبلی خود از پرسپولیس دارد اما هنوز این انتقال قطعی نشده است تا خیال پرسپولیسی ها از داشتن مهاجم جدید آسوده نباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1390

به "چرخش مهاجم لژیونر فوتبال ایران برای پیوستن به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرخش مهاجم لژیونر فوتبال ایران برای پیوستن به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید