برادرکشی به خاطر یک لحظه عصبانیت

به گزارش مجله مستانه، جوان عصبانی در جریان درگیری در خانه شان برادرش را با چاقو کشت و بازداشت شد.

برادرکشی به خاطر یک لحظه عصبانیت

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه جام جم، ساعت 30 دقیقه بامداد چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت سال جاری، زنی تلفنی به پلیس 110 تهران خبر داد میان دو برادر که همسایه طبقه سوم ساختمان محل زندگی شان هستند دعوا شده و یکی از آنها زخمی شده است.

ماموران کلانتری جوادیه برای آنالیز موضوع راهی خانه مورد نظر در یکی از کوچه های محله جوادیه شدند. آنها با رسیدن به محل، با مردی 30 ساله رو به رو شدند که لکه های خون روی لباس هایش دیده می شد. ماموران با ورود به خانه با پیکر غرق در خون پسر 27 ساله رو به رو شده و او را به بیمارستان انتقال دادند.

در حالی که تحقیقات از متهم در کلانتری ادامه داشت خبر رسید که مرد زخمی فوت نموده است. متهم در جریان تحقیقات پلیسی گفت: والدین مان فوت شده اند و من و برادرم با هم زندگی می کردیم. او کار درستی نداشت و من با کار در پیک موتوری هزینه زندگی مان را تامین می کردم. چند روزی بود بر سر مسائل مختلف با هم دعوا و درگیری داشتیم. قصد نداشتم برادرم را بکشم. او در اتاق دراز کشیده بود، من هم به آشپزخانه رفتم تا غذایم را گرم نموده و بخورم. برادرم اعتراض کرد که این قدر سر و صدا نکنم. عصبانی شدم و با برداشتن چاقو به سمت برادرم رفتم و او را زدم.

محمد حسین زارعی، بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام جم گفت: متهم به اتهام برادرکشی در بازداشت به سر می برد و تحقیقات تکمیلی از او در اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1518

به "برادرکشی به خاطر یک لحظه عصبانیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برادرکشی به خاطر یک لحظه عصبانیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید