تاریخ سازی شناگر آمریکایی در عبور از کانال مانش

به گزارش مجله مستانه، سارا توماس توانست برای چهارمین بار بی وقفه از کانال مانش عبور کند و یک رکورد تاریخی به نام خود ثبت کند.

تاریخ سازی شناگر آمریکایی در عبور از کانال مانش

به گزارش مجله مستانه و به نقل از آس، سارا توماس سه شنبه با عبور از کانال مانش یک رکورد جدید به نام خود ثبت کرد. شناگر آمریکایی 54 ساعت بی وقفه شنا کرد و برای چهارمین بار توانست این چالش را موفقیت به انتها برساند. تنها توقف شناگر 37 ساله برای غذا خوردن بود.

توماس به نخستین شناگری تبدیل شد که توانست این رکورد را به ثبت برساند. شناگر آمریکایی زمانی که به انتهای جهت (ساحل جنوبی انگلیس) رسید گلو درد و تنگی تنفس داشت.

توماس پیش از این از سرطان سینه رنج می برد و به همین خاطر این جهت طولانی را شنا کرد و این موفقیت را به کسانی که از این بیماری رنج می برند هدیه کرد.

شناگر آمریکایی گفت: دیگر نمی توانستم تحمل کنم. امیدوارم بتوانم بقیه روز را بخوابم. اکنون خیلی خسته هستم. مردم زیادی در ساحل منتظرم بودند و برایم آرزوی موفقیت کردند. اتفاق زیبایی بود اما احساس سردرگمی می کنم و نمی توانم باور کنم چنین کاری را انجام دادم.

جهت توماس 130 کیلومتر بود اما به دلیل موج های شدید در کانال در واقع 210 کیلومتر شنا کرد. پیش از این تنها چهار شناگر توانسته بودند بدون توقف از انگلیس تا فرانسه را شنا نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 273

به "تاریخ سازی شناگر آمریکایی در عبور از کانال مانش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ سازی شناگر آمریکایی در عبور از کانال مانش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید