خبرنگاران حسین مسافرآستانه دبیر سی ونهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد

به گزارش مجله مستانه، تهران- خبرنگاران- معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی حسین مسافرآستانه را به سمت دبیر و در احکامی جداگانه شماری از هنرمندان تئاتر را به سمت اعضای شورای سیاست گذاری سی ونهمین جشنواره بین المللی منصوب کرد.

خبرنگاران حسین مسافرآستانه دبیر سی ونهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، سیدمجتبی حسینی امروز (چهارشنبه 11 تیر)، در احکامی جداگانه هوشنگ توکلی، ایرج راد، مریم معترف، حسین مسافرآستانه، قادر آشنا (مدیرکل هنرهای نمایشی) و برزین ضرغامی (مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران) را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد.

در حکم اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر فجر آمده است: سیاست گذاری و برنامه ریزی سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با توجه به پیشینه این رویداد و ضرورت های امروز تئاتر کشور مستلزم بهره مندی از خرد جمعی و دیدگاه های هنرمندان مجرب است.

به استناد آیین نامه برگزاری جشنواره تئاتر فجر مفتخریم از حضور و تجربه ارزشمند شما به عنوان عضو شورای سیاست گذاری سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر بهره مند باشیم. امید که با برنامه ریزی مناسب و مدون، همراهی و کوشش خلاقانه هنرمندان شریف تئاتر شاهد جشنواره ای شایسته و اثرگذار باشیم.

همچنین بنا به پیشنهاد مدیرکل هنرهای نمایشی و تایید شورای سیاستگذاری جشنواره و با حکم سیدمجتبی حسینی، حسین مسافرآستانه دبیر سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد.

در متن حکم او آمده است: جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان عظیمترین رویداد تئاتر کشور واجد شأن و صندلی ویژه ای است که بی گمان صیانت از این صندلی و ارتقاء آن بر متولیان و دست اندرکاران این اتفاق عظیم هنری لازم و لازم است. به استناد آیین نامه جشنواره بین المللی تئاتر فجر، به پیشنهاد مدیرکل محترم هنرهای نمایشی و تأیید شورای سیاست گذاری جشنواره به موجب این حکم به عنوان دبیر سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب می شوید.

شرایط ویژه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا مستلزم تدابیر متناسب با شرایط با هدف صیانت از سلامت هنرمندان، مخاطبان و همکاران است که ان شاءالله با تدابیر جنابعالی و همراهی مجموعه همکاران انجام خواهد شد. امید که در سایه الطاف پروردگار، با مشارکت و همراهی هنرمندان و صاحبنظران تئاتر کشور در برگزاری هرچه شایسته تر این جشنواره پیروز و پیروز باشید.

نخستین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره، صبح امروز با حضور اعضای شورا و معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و احکام اعضای شورا و دبیر جشنواره اعطا شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 966

به "خبرنگاران حسین مسافرآستانه دبیر سی ونهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حسین مسافرآستانه دبیر سی ونهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید