دانشگاه ارومیه بیش از 1000 جلد کتاب وقف کتابخانه های عمومی کرد

به گزارش مجله مستانه، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی، در راستای مشارکت در پویش وقف کتاب، خیر ماندگار بیش از 1000 جلد کتاب توسط دانشگاه ارومیه به کتابخانه های عمومی استان وقف شد.

دانشگاه ارومیه بیش از 1000 جلد کتاب وقف کتابخانه های عمومی کرد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

منوچهر ده بزرگی، رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه ارومیه با ابراز خرسندی در مشارکت در این پویش گفت: بخشی از کتب اهدا شده از انتشارات دانشگاه ارومیه می باشد که توسط اساتید دانشگاه تألیف شده اند و بخشی نیز توسط دانشجویان اهدا شده است.

ده بزرگی ادامه داد: تمامی کتابخانه ها هدف واحدی دارند لیکن کتابخانه های عمومی از این جهت که به تمامی اقشار جامعه در بازه زمانی گسترده تری خدمات کتابخانه ای ارائه می دهند نقش مهم تری در تأمین احتیاجهای اطلاعاتی مردم دارند و اجرای این پویش گامی در جهت غنی سازی منابع اطلاعاتی کتابخانه های عمومی خواهد بود.

وی اظهار کرد: منابع کتابخانه های دانشگاهی متناسب با احتیاجهای اطلاعاتی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه می باشد که بیشتر شامل کتب تخصصی و علمی است و با امانت بین کتابخانه ای می توان این منابع را در دسترس اعضا کتابخانه های عمومی نیز قرار گرفته است.

موسی نوری، معاون امور کتابخانه ها و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی استان ضمن تقدیر از بهرام دلیر نقده ای، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه در مشارکت در این پویش گفت: هم اکنون حدود یک میلیون و 500 هزار نسخه کتاب در کتابخانه های عمومی استان وجود دارد که احتیاج به رشد دارد و امیدواریم با اجرای این پویش، منابع کتابخانه های عمومی غنی تر گردد.

پویش وقف کتاب، خیر ماندگار هم زمان با دهه وقف (24 مهر تا 3 آبان) توسط اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی اجرا می گردد و علاقه مندان به مشارکت در این پویش می توانند برای وقف کتاب به کتابخانه های عمومی، عدد 1 را به شماره 100045012 پیامک نمایند تا کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی با ایشان تماس بگیرند. کتب وقفی مطابق احتیاجسنجی صورت گرفته از کتابخانه های عمومی استان، در کتابخانه ها توزیع خواهد شد و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1145

به "دانشگاه ارومیه بیش از 1000 جلد کتاب وقف کتابخانه های عمومی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه ارومیه بیش از 1000 جلد کتاب وقف کتابخانه های عمومی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید