معرفی تعدادی از معروف ترین هتل های دو ستاره دبی

به گزارش مجله مستانه، در دبی انواع تفریحات و تفریح ها برای هر سلیقه ای تدارک دیده شده و شما از سواحل زیبا و ورزشهای آبی گرفته تا پارک آبی، جت اسکی و پارک دلفین را در کنار سواحل می توانید پیدا کنید. رستورانها و هتلها با بهترین کیفیت ممکن بنا شده و بسیاری از آنها حتی به دست معماران جهانی طراحی گشته اند. زیبایی و شکوه این شهر منجر به جذب سرمایه از سراسر جهان در آن شده است. امروزه ساکنان دبی تنها اماراتی نیستند و بیشتر آنها مهاجرانی هستند که از سایر کشورهای منطقه برای کار یا سرمایه گذاری راهی این شهر شده اند. با ما در مقاله معروف ترین هتل های دو ستاره دبی همراه باشید تا شما را با شماری از بهترین هتل های دو ستاره دبی آشنا کنیم. قطعا، آشنایی با بهترین هتل های دو ستاره دبی برایتان مفید خواهد بود.

معرفی تعدادی از معروف ترین هتل های دو ستاره دبی

هتل ایکس وی ای دبی XVA Art Hotel

این مورد از بهترین هتل های دو ستاره دبی جایگاه خوبی در میان هتلهای 2 ستاره دبی دارد و چنانچه شما تمایل به اقامت در این هتل دارید، باید بدانید که هزینه اقامتی در این هتل گران است و یک شب اقامت در هتل بین 146 تا 206 دلار برایتان هزینه خواهد داشت. طراحی داخلی هتل به سبک سنتی زیبایی اجرا شده و دکور سنتی دارد. ضمن اینکه این هتل موقعیت جغرافیایی خوبی هم داشته و پس از خروج از آن و بعد از بیست دقیقه رانندگی به فرودگاه بین المللی دبی خواهید رسید. این هتل به طور کلی 13 اتاق داشته و خدمات خیلی خوب و قابل قبولی برای هم میهمانان دارد. با اقامت در این هتل می توانید زمانهای شاد و مفرحی را سپری کنید.

سایر امکانات این مورد از معروف ترین هتل های دو ستاره دبی شامل رستوران، فروشگاه خرید سوغات، وایفای پرسرعت رایگان، پارکینگ هستند. برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 13 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که رأس ساعت 11 باید اتاق خود را تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق موردنظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می نماید.

ورود حیوانات به هتل اکیدا ممنوع بوده و شما در این زمینه با محدودیت روبرو خواهید بود. اگر کودک زیر دو سال همراه خود دارید، این مورد از بهترین هتل های دو ستاره دبی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود، زیرا اقامت تمام بچه ها زیر 2 سال در این هتل رایگان است. البته، این مسئله درباره بچه ها زیر شش سال فرق دارد و برای اقامت هر کودک زیر شش هزینه اضافه دریافت می گردد.

هتل ایبیس الرقه Ibis Al Rigga

هتل ایبیس الرقه هتلی است دو ستاره که از نظر هزینه اقامتی در رده هتل های گران قیمت قرار می گیرد. برای اقامت در این هتل احتیاج است که شما هر شب بین 61 تا 151 دلار را پرداخت نمایید. محل قرارگیری این هتل در محله ارقه دبی هست. در این هتل می توانید از رستوران، پارکینگ و وایفای رایگان استفاده نمایید. دسترسی آن به نقاط مختلف شهر بسیار ساده بوده و پس از خروج از هتل، کافی است پنج دقیقه پیاده روی کنید تا به ایستگاه مترو برسید. رستوران این مورد از بهترین هتل های دو ستاره دبی نیز به صورت بیست و چهار ساعته آماده ارائه خدمات هست.

پذیرش این مورد از بهترین هتل های دو ستاره دبی از ساعت دو بعدازظهر آماده پذیرش مسافران بوده و تا ساعت 12 می توانید برای تسویه حساب و تحویل اتاق اقدام کنید. چنانچه با دوستان خود در سفر هستید، اگر به صورت همزمان بیشتر از هفت اتاق را رزرو کنید، به شما تخفیف تعلق می گیرد. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می نماید.

چنانچه کودک زیر سه سال به همراه داشته باشید، این مورد از معروف ترین هتل های دو ستاره دبی برای شما گزینه مناسبی هست، زیرا برای بچه ها زیر سه سال هزینخ اقامتی دریافت نمی نماید. اگر شما حیوان خانگی به همراه دارید، در این زمینه با محدودیت روبرو خواهید بود، چرا که این هتل به حیوانات اجازه ورود نمی دهد.

هالیدی این اکسپرس فرودگاه دبی Holiday Inn Express Dubai Airport

هتل هالیدی این اکسپرس فرودگاه دبی هتلی است دو ستاره که از نظر هزینه اقامتی در رده گران قیمت قرار می گیرد و برای اقامت در آن احتیاج است که شما هزینه بین 75 تا 175 دلار در شب را پرداخت نمایید. این هتل بسیار زیبا که در دبی قرار گرفته، جز پیشنهادات سایت تریپ ادوایزر هست. علت نامگذاری این مورد از بهترین هتل های دو ستاره دبی بنام هتل اکسپرس فرودگاه دبی محل قرار گرفتن آن است. هتل هالیدی این اکسپرس درست در مقابل ترمینال سه فرودگاه بین المللی دبی قرار گرفته است. اتاقهای این هتل کاملا لوکس و قابل قبول هستند و از امکانات خوبی از قبیل حمام، چای ساز برخوردارند.

ضمن اینکه پارکینگ ویژه دارد و وایفای پر سرعت در تمام نقاط هتل محیا هست. این هتل بسیار زیبا را می توانید تنها با طی کردن مسافت 200 متر از ترمینال 3 فرودگاه بین المللی دبی ملاحظه نمایید. برای رفتن به اماکن مختلف شهر می توانید از مترو بهره ببرید که تنها 600 متر با هتل فاصله دارد. ترمینال یک فرودگاه در 900 متری شماست و اگر یک تاکسی سوار شوید، با طی کردن 6.3 کیلومتر می توانید به مرکز خرید بوستان برسید و سوغاتی های خودتان را تهیه نمایید. برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 14 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که برای تسویه و ترک اتاقهای این مورد از بهترین هتل های دو ستاره دبی بین ساعتهای دوازده تا دو بعدازظهر باید اقدام کنید.

این مسئله را در نظر داشته باشید که قبل از رزرو کردن اتاق در هتل امکان کنسل شدن یا پرداخت پیش پرداخت را آنالیز نمایید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می نماید. اگر شما حیوان خانگی به همراه دارید، در این زمینه با محدودیت روبرو خواهید بود، چرا که این مورد از معروف ترین هتل های دو ستاره دبی به حیوانات اجازه ورود نمی دهد.

مارک این دبی دیره Mark Inn Hotel Deira

هتل مارک این دبی دیره هتلی است دو ستاره که از نظر هزینه اقامتی در رده هتل های گران قیمت قرار گرفته است. برای اقامت در این هتل احتیاج است که شما هر شب 53 تا 156 دلار پرداخت نمایید. محل قرارگیری این هتل در جاده بیمارستان مکتوم هست. در محدوده این هتل می توانید از وایفای پرسرعت رایگان استفاده نمایید. خوب است بدانید که معروفیت هتل مارک این دبی دیره به خاطر عظمت یا ساختمان باشکوه آن نیست بلکه معروفیت آن به علت موقعیت جغرافیایی مناسب و نزدیک بودن به بازار شهر دبی است. با دو دقیقه پیاده روی می توانید به ایستگاه مترو بروید.

پذیرش هتل از ساعت 14 آماده جوابگویی است و زمان تسویه حساب و تحویل اتاق ها تا ساعت 12 هست. از دیگر امکانات این مورد از بهترین هتل های دو ستاره دبی تخفیف ویژه ای بوده که به مشتریان پر تعداد داده می گردد. رزرو 9 اتاق هم زمان شامل تخفیف در هزینه ها می گردد. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی و یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می نماید.

اگر کودک زیر شش سال به همراه دارید، هتل مارک این دبی انتخاب مناسبی برای شماست، زیرا اقامت بچه ها زیر شش سال در این هتل رایگان هست. البته، برای اقامت بچه ها بالای 6 سال باید هزینه ای را اضافه پرداخت کنید. چنانچه حیوان خانگی به همراه دارید، این مورد از بهترین هتل های دو ستاره دبی محل مناسبی برای شما نیست، زیرا ورود حیوانات خانگی به آن ممنوع است.

هتل فلورا السوق Flora Al Souq Hotel

هتل فلورا السوق هتل دو ستاره ای است که از نظر هزینه اقامتی در رده هتلهای میانه و مناسب قرار گرفته است و برای اقامت در این هتل احتیاج است که شما باید بین 66 تا 178 دلار برای هر شب هزینه پرداخت کنید. 80 اتاق این هتل امکاناتی متناسب با سطح هتل دارند. مبلمان، حمام خصوصی و تلویزیون های صفحه تخت در همه اتاقها وجود داشته و وایفای پرسرعت در تمام اتاقهای هتل قابل دسترسی است بعلاوه، می توانید در فروشگاه سوغات هتل یادگاری یا سوغاتی دلخواهتان را تهیه نمایید. رستوران این مورد از معروف ترین هتل های دو ستاره دبی کیفیت غذایی بسیار خوبی دارد و در تمام ساعات روز جوابگوی احتیاج میهمانان هست. چنانچه ماشین داشته باشید، می توانید از پارکینگ هتل استفاده نمایید.

از نظر سرویس دهی خدمات هتل مناسب و متناسب است. برای علاقمندان به فعالیتهای ورزشی هم هتل یک سالن بدنسازی مجهز دارد. از امتیازات دیگر هتل فلورا السوق، موقعیت جغرافیایی آن است. برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 14 تا یازده و نیم شب اقدام کنید و به یاد داشته باشید که بین ساعات دوازده تا یک ظهر باید اتاق خود را در هنگام ترک هتل تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله تفاوت دارد. چنانچه شما کودک زیر شش ساله ای همراه داشته باشید و در صورتی که کودک همراهتان از تختهای داخل اتاق استفاده کند، اقامت رایگان است.

هتل گلف کلاب عربی Arabian Ranches Golf Club

هتل گلف کلاب عربی هتلی است دو ستاره که از نظر هزینه اقامتی در رده هتل های گرانقیمت قرار گرفته است. هزینه اقامت برای بزرگسالان از 96 تا 466 دلار هست. در این هتل کلیه احتیاجها برای بازی گلف در دسترس میهمانان قرار گرفته است. هر 11 اتاق این هتل به زمین بازی گلف آن دید داشته و تا ساعت 8:30 از این کلوپ ورزشی می توانید بهره ببرید. میهمانان این هتل در کلیه اتاق ها به اینترنت وایفای پرسرعت دسترسی دارند. اگرچه هتل گلف کلاب تنها یازده اتاق دارد، اما اتاق های آن بسیار لوکس و با امکانات کامل است. یک رستوران بین المللی با غذاهای خوشمزه و با کیفیت برای یک هتل خوب واجب به نظر می رسد. چنانچه اتومبیل داشته باشید هم می توانید از پارکینگ هتل نیز بهره ببرید.

برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت سه تا چهار بعدازظهر اقدام کنید. یادتان باشد قبل از رزو کردن اتاق شرایط کنسلی را بپرسید. زمان چک اوت و تخلیه اتاقها از ساعت ده تا دوازده ظهر است. چنانچه کودک زیر شش سال همراه داشته باشید، با پرداخت کردن هزینه اضافه می توانید امکان اقامت او را فراهم کنید. البته، برای بچه ها زیر دو سال هزینه ای پرداخت نمی کنید. برای بچه های بزرگتر هم هزینه اقامت 120 درهم است. در محدوده این مورد از بهترین هتل های دو ستاره دبی به همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع هست.

هتل پارک هاید Hyde Park Hotel

هتل پارک هاید دبی هتلی است دو ستاره که از نظر هزینه اقامتی در میان هتلهای قیمت مناسب این شهر قرار گرفته است. دکور هتل زیبا و امروزی است و یک مکان دنج و آرامش بخش را برای مسافران فراهم می آورد. اتاقهای هتل بالکن اختصاصی دارند و از این بالکن ها می توانید منظره ها زیبای بیرون را بهتر ببینید. سرویس دهی و خدمات به مسافران هتل در تمام ساعات شبانه روز صورت می گیرد. امکانات آن در حد یک هتل دو ستاره بسیار مناسب است. کافی شاپ هتل کیفیت بسیار خوبی دارد و چنانچه اهل ورزش باشید، می توانید به سالن ورزشی هتل سری بزنید. برای گذراندن یک عصر محبت آمیز نیز می توانید به سالن بیلیارد هتل بروید و از زمان خود لذت ببرید.

برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 14 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که از ساعت 6 صبح تا دوازده باید اتاق خود را در هنگام ترک هتل تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که ضروری است به آن دقت کنید، این است که قبل از اینکه اتاق موردنظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می نماید. هزینه اقامت بچه ها زیر چهار سال در این هتل رایگان هست. این هتل نیز مانند تعداد زیادی از هتلها اجازه ورود حیوانات خانگی را به محوطه خود نمی دهد.

هتل سان سیتی Sun City International Hotel

هتل سان سیتی دبی هتلی است دو ستاره که از نظر هزینه اقامتی در رده هتلهای میانه و قیمت مناسب قرار گرفته است. برای اقامت در این هتل احتیاج است که در هر شب اقامت چیزی بین 43 تا 97 دلار پرداخت نمایید. محل قرارگیری این هتل در حوالی بازار مینا هست. سان سیتی جز هتلهایی محسوب می گردد که اتاقهای آن خیلی زود به وسیله مسافران رزرو می گردد. موقعیت این هتل به طور فوق العاده ای عالی است. کارمندان هتل به زبانهای انگلیسی، عربی و هندی مسلط هستند. هتل دارای اسنک بار بوده و استفاده از اینترنت در آن رایگان محسوب می گردد. کارمندان هتل در تمام ساعات شبانه روز و در تمام هفته برای خدمت رسانی به میهمانان و مراجعین آماده هستند.

امکانات اتاقهای هتل در حد هتلهای دو ستاره است و در هر اتاق تلفن و حمام اختصاصی نیز وجود دارد. برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 14 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که راس ساعت 12 باید اتاق خود را در هنگام ترک هتل تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می نماید. در اتاقهای این هتل امکان اضافه کردن هیچ تختی وجود ندارد. پس چنانچه احتیاج به تختهای اضافه برای همراهانتان داشته باشید، باید اتاق دیگری را اجاره کنید. چنانچه در سفر به دبی حیوان خانگی خود را همراه دارید، ضروری است بدانید ورود حیوانات خانگی ممنوع است.

هتل جواهر دبی Jawhara

هتل جواهر هتلی است دو ستاره که از نظر هزینه اقامتی در رده هتل های نسبتاً مناسب قرار گرفته است و برای اقامت در این هتل احتیاج است که شما هر شب حدوداً 54 تا 140 دلار پرداخت نمایید. محل قرارگیری این هتل در خیابان ریقه روبروی بیمارستان مکتوم هست. اتاقهای بزرگ و مرتب هتل دارای اینترنت پرسرعت رایگان هستند. معروفیت این هتل بیشتر به خاطر موقعیت جغرافیایی مناسبی است که دارد. برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید بین ساعات دوازده و یک بعدازظهر اقدام کنید. به یک نکته توجه داشته باشید. در زمان رزرو کردن اتاقها پیش پرداخت و مسئله کنسل کردن را هم در نظر بگیرید.

چنانچه کودک زیر سه سال همراه خود داشته باشید، اقامتش در هتل رایگان است. ضمن اینکه برای بچه ها زیر شش سال نیز اگر از تخت اضافه استفاده ننمایند و از تختهای داخل اتاق استفاده نمایند، هزینه ای پرداخت نمی کنید. با این حال چنانچه تخت اضافه ای درخواست کنید، هزینه اضافه به شما تعلق می گیرد و در نظر داشته باشید که در هر اتاق تنها یک تخت می تواند اضافه گردد. چنانچه مایلید در سفر به دبی حیوان خانگی خود را همراه داشته باشید، ضروری است بدانید ورود حیوانات خانگی ممنوع است.

منبع: همگردی
انتشار: 7 خرداد 1403 بروزرسانی: 7 خرداد 1403 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 2186

به "معرفی تعدادی از معروف ترین هتل های دو ستاره دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی تعدادی از معروف ترین هتل های دو ستاره دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید