مقاله: اشنایی با آب و هوای سنگاپور

به گزارش مجله مستانه، شهر/کشور سنگاپور به خاطر آلودگی هایی که از سمت اندونزی به این کشور می رسند، تحت تاثیر قرار می گیرد. در زمان رسیدن آلودگی ها به خاطر وجود بارش های مداوم و غبار هوا، آفتاب آنچنانی وجود ندارد. اما اجازه ندهید این موضوع شما را از رفتن به تور سنگاپور و بازدید از این کشور زیبا و منحصربه فرد که در هر گوشه اش چیزی برای ارائه به مهمانانش دارد منصرف کند.

مقاله: اشنایی با آب و هوای سنگاپور

سنگاپور باران های زیادی را به خود می بیند، اما منطقه ای شگفت انگیز پر از فرهنگ، تاریخ و زیبایی های طبیعی است. مسافران تور سنگاپور در تمام دنیا، این کشور را برای فرصت های استثنائی خرید و غذاهای فوق العاده لذیذش می شناسند، کارهایی که حتی در باران های شدید هم می توان آنها را انجام داد. سنتوسا یک جزیره مصنوعی، کمی دورتر از ساحل جنوبی سنگاپور است؛ این جزیره یک بهشت گرمسیری بوده و برای تمام افراد با هر سنی عالی است.

گرما در دوره تابستان در سنگاپور به بالاترین حدش می رسد. دمای متوسط در این دوران 27 درجه سانتیگراد است و شرجی بودن هوا را به خوبی می توان حس کرد، مخصوصا در گرمای روز، وقتی که مه هوا مشخص تر است. دمای متوسط بالا در ماه های ژوئن، جولای و آگوست تقریبا ثابت و حدود 31 درجه سانتیگراد است. شب هنگام و اوایل صبح، وقتی که باد قوی تر است، دما تا 24 درجه پایین می آید. در تور سنگاپور در این زمان نیاز نیست پیش بینی هوا را بررسی کنید تا بدانید باران می بارد یا نه. در موسم بارندگی جنوب غربی، باران همراه بادهایی که از جنوب شرق و جنوب غرب می وزند می آید و عموما در اوایل بعدازظهر به زمین می ریزد.

منبع مقاله: اشنایی با آب و هوای سنگاپور

انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1719

به "مقاله: اشنایی با آب و هوای سنگاپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: اشنایی با آب و هوای سنگاپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید