مقاله: بهترین بازارهای کشاورزان در کانادا

به گزارش مجله مستانه، بازار کشاورزان Lachute به عنوان بازار کوچک کشاورزان و حراج اسب در سال 1950 شروع به کار کرد، اکنون در یک فضای 15 هکتاری واقع شده است. سه شنبه ها و یکشنبه ها در تمام طول سال باز است و شنبه ها در تابستان برای فروش میوه فصل، فروشندگان مواد غذایی و همچنین یک بازار عتیقه و حراج اسب.برقرار است و اگر اتفاقاً اسب داشته باشید، در پاییز، بازار سیب آهو و هویج می فروشد تا این حیوانات در زمستان خوب تغذیه شوند!

مقاله: بهترین بازارهای کشاورزان در کانادا

بازار St. Jacobs بزرگترین بازار کانادا در طول سال در منطقه واترلو در انتاریو واقع شده است. بهار و تابستان زمانی است که این بازار واقعاً زنده می گردد، با صدها فروشنده کالاهای محلی انتاریو مانند پنیر، نان، گوشت (سوسیس، کالای اصلی در منطقه واترلو)، شربت افرا و البته میوه و سبزیجات می فروشند.

این بازار عنوان قدیمی ترین بازار ثابت کشاورزان آمریکای شمالی را در اختیار دارد: این بازار در ژوئن سال 1750 به عنوان بازار کشاورزان هالیفاکس ایجاد شد، درست یک سال پس از تاسیس هالیفاکس. این بازار طی 268 سال گذشته در مکان های مختلفی برگزار شده است، اما در حال حاضر در امتداد بندر هالیفاکس واقع شده است که به عنوان منطقه فرهنگ و هنر پر جنب و جوش هالیفاکس شناخته می گردد. بعضی از دکه های فروشندگان در بازار از دهه 1800 در آنجا بوده اند، نسل های مختلف غرفه ها را اداره می نمایند و سنت خانوادگی را زنده نگه می دارند.

منبع مقاله: بهترین بازارهای کشاورزان در کانادا

انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1457

به "مقاله: بهترین بازارهای کشاورزان در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بهترین بازارهای کشاورزان در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید