احتساب سابقه سربازی با پرداخت ماهانه 134 هزار تومان

به گزارش مجله مستانه، مدیرکل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: بیمه شدگان تحت پوشش سازمان که بر مبنای حداقل حقوق لیست ارسال می کنند می توانند با پرداخت ماهی 134 هزار تومان و به صورت غیرحضوری دوران خدمت سربازی خود را به سوابق بیمه اضافه کنند.

احتساب سابقه سربازی با پرداخت ماهانه 134 هزار تومان

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حسین امیری گنجه در جمع کارگروه طرح 3070 اظهار کرد: با پرداخت احتساب دوران سربازی به عنوان سابقه بیمه شدگان دیگر نیازی به حضور شخص بیمه شده نیست و مخاطبان می توانند با بهره گیری از طرح 3070 و از هر نقطه ایران و در هر زمان با ورود به سامانه و احتساب دوران سربازی از طریق تبادل اطلاعات با سازمان نظام وظیفه و با داشتن کارت خاتمه خدمت به صورت غیرحضوری اقدام کنند.

وی درباره نحوه محاسبه احتساب دوران سربازی گفت: دوران سربازی بر اساس قانون تنها با پرداخت سهم بیمه شده به میزان 7% و بر مبنای لیست ارسالی محاسبه می شود.

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران شرح داد: اگر قرار بود بر مبنای 30% احتساب سوابق سربازی محاسبه شود، بیمه شده باید بیش از 13 میلیون تومان پرداخت کند که بر اساس قانون و از سوی دولت و سازمان تأمین اجتماعی 23% پرداخت می شود.

امیری گنجه اضافه نمود: محاسبه احتساب سابقه دوران سربازی به میزان پرداختی لیست ارسالی از سوی کارفرما است که اگر مبنای لیست ارسالی حداقلی بیمه شدگان را در نظر بگیریم، کل میزان پرداختی احتساب دوران سربازی 3 میلیون و 295 هزار تومان می شود که این مبلغ در 24 قسط قابل پرداخت است.

مدیرکل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: سقف محاسبه احتساب سابقه سربازی 24 ماه است.

وی اجرای طرح 3070 را تحولی بزرگ در سطح تأمین اجتماعی و جامعه مخاطبان یاد کرد و گفت: پس از اجرای طرح ساماندهی سوابق، این طرح و در شرایط سخت کرونایی می تواند منشا بسیاری از تحولات باشد.

امیری گنجه تأکید کرد: سازمان تأمین اجتماعی در راستای بهبود کیفیت، سهولت و دسترسی و ارتقای خدمات بیمه ای و درمانی تا بهمن ماه سال جاری دوشنبه های هر هفته یک یا چند فرایند ارائه خدمات و در مجموع 30 خدمت که به صورت کامل غیرحضوری شده است، رونمایی می کند. پس از اجرای کامل این پروژه سالانه تا 70 میلیون بار مراجعه حضوری به واحد های اجرائی تأمین اجتماعی کاسته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1271

به "احتساب سابقه سربازی با پرداخت ماهانه 134 هزار تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتساب سابقه سربازی با پرداخت ماهانه 134 هزار تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید