برمک: باید خیلی بی فکر باشیم که کادر فنی تیم ملی را تغییر بدهیم، بهترین خط حمله 2 دهه اخیر را داریم

به گزارش مجله مستانه، کارشناس فوتبال کشورمان، احتمال تغییر کادر فنی تیم ملی را اقدامی کاملاً نادرست خواند و گفت که رخ دادن این اتفاق منطقی نخواهد بود.

برمک: باید خیلی بی فکر باشیم که کادر فنی تیم ملی را تغییر بدهیم، بهترین خط حمله 2 دهه اخیر را داریم

کوروش برمک درباره پیروزی یک بر صفر تیم ملی ایران مقابل عراق، به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: به اعضای تیم ملی و مردم ایران تبریک می گویم. پس از مدت ها بحرین را در منامه شکست دادیم و پس از 10 سال مقابل عراق پیروز شدیم. اسکوچیچ سیستم 2-4-4 را در فکر داشت. کنعانی زادگان به دفاع بازگشت و خلیل زاده به خوبی بازی را مدیریت کرد. او آغازکننده حمله منجر به گل بود و توپ را به حاج صفی رساند که او هم زمینه ساز گلزنی آزمون شد. محرمی هم روز بسیار خوبی داشت.

وی با بیان اینکه ایران در نیمه اول می توانست بیش از یک بار دروازه عراق را باز کند، شرح داد: بیرانوند شب خوبی داشت و در برخی صحنه ها شجاعانه عمل کرد. عراق بیشتر در پی استفاده از ضربات ایستگاهی بود که بازیکنان هم این ضربات را مدیریت کردند. ما ایران بودیم و عراق همان تیم همیشگی نبود. بازیکنان ما همه کانال ها را بستند و در بیشتر زمان بازی فزونی عددی داشتیم. جهانبخش، قلی زاده و نوراللهی هم خیلی خوب بودند.

کارشناس فوتبال ایران با تمجید از زوج سردار آزمون و مهدی طارمی گفت: ایران بهترین خط حمله دو دهه اخیر را دارد. هنگامی که طارمی در نیمه دوم به آزمون پاس داد و او با دروازه بان عراق تک به تک شد، حرکت سردار را ترسیم کرده بود. عراق بلند بازی می کرد و پیش بینی می شد که عزت اللهی در زمین بماند، اما اسکوچیچ با ورود سرلک که سرعت و جنگندگی بیشتری داشت، تصمیم بسیار خوبی گرفت و تیم ایران شاداب تر شد. ورود قایدی و قدوس هم به سرعت تیم ملی اضافه کرد.

ایران در تمام دقایق بازی منظم بود و بازیکنان اصلاً احساساتی نشدند.، برمک ضمن بیان این جمله گفت: آنها تصمیمات منطقی در بازی گرفتند و زحمات زیادی کشیدند. با اینکه آزمون تنها گل ما را زد، طارمی عالی کار کرد و خیلی تأثیرگذار بود. آرزو می کنم در مرحله بعدی هم چنین نتایجی بگیریم. فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش باید اردوها و دیدارهای تدارکاتی مناسب در نظر بگیرند و این مسائل باید دو برابر زمان کی روش باشد. تیم ملی ایران لیاقت بیشتر از اینها را دارد.

وی با اشاره به لزوم در نظر گرفتن تدارک مناسب برای شاگردان دراگان اسکوچیچ اعلام نمود: ما با اقتدار به دور دوم انتخابی جام جهانی صعود کردیم و باید منطقی تصمیم بگیریم. ایرانیان نشان داده اند جان خود را در مواقع حیثیتی وسط می گذارند، اما نباید همه چیز را به گردن غیرت بازیکنان بیندازیم. تیم هایی چون کره جنوبی، استرالیا و عربستان تا دندان مسلح به مرحله دوم می آیند و نباید مقابل آنها کم بیاوریم. وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال نباید کم بگذارند و باید دیدارهای محبت آمیز ای با تیم های قدرتمند و متناسب با سبک بازی رقبا داشته باشیم.

کارشناس فوتبال کشورمان درباره پایان قرارداد فدراسیون فوتبال با اسکوچیچ و اینکه آیا بهتر است او در تیم ملی بماند یا خیر، گفت: چرا باید در کادر فنی تغییر ایجاد شود؟ این اتفاق تنها در صورتی باید رخ دهد که کسی به کادر فنی تیم ملی اضافه شود یا آنالیزورهای بیشتری جذب شوند. باشگاه پرسپولیس با جدایی کریم باقری موافقت نمی کند و باید بتوانیم گزینه خوبی به جای او به تیم ملی بیاوریم. وقتی همه چیز درست است، باید خیلی بی فکر باشیم که به این کادر فنی دست بزنیم. می توانیم کادر فنی را با افزودن آنالیزور یا تقویت سیستم آنالیز قوی تر کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1400 بروزرسانی: 12 مرداد 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1620

به "برمک: باید خیلی بی فکر باشیم که کادر فنی تیم ملی را تغییر بدهیم، بهترین خط حمله 2 دهه اخیر را داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برمک: باید خیلی بی فکر باشیم که کادر فنی تیم ملی را تغییر بدهیم، بهترین خط حمله 2 دهه اخیر را داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید