شرح اداره کل زندان ها درباره مرگ ساسان نیک نفس

به گزارش مجله مستانه، اداره کل زندان های استان تهران در مورد مرگ ساسان نیک نفس -زندانی- اطلاعیه ای صادر کرد.

شرح اداره کل زندان ها درباره مرگ ساسان نیک نفس

به گزارش ایسنا، روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران اعلام نمود:

زندانی ساسان نیک نفس فرزند محمد با محکومیت 5 سال حبس از سوی دادسرای عمومی تهران وارد زندان شده و در اندرزگاه 6 زندان اسکان داشته است.

نامبرده در بدو ورود و درفرآیند تکمیل پرسشنامه های شخصیت اعلام داشته سابقه یک نوبت اقدام به خودکشی به وسیله مصرف قرص داشته است.

بر اساس اعلام بهداری ندامتگاه زندانی فوق الذکر روزانه داروهای مراقبت تحت نظری از سوی بهداری زندان دریافت و انسولین قلمی که توسط خانواده تهیه می گشت در داخل اندرزگاه تزریق می کرده است.

این زندانی در طول مدت زمان حضور در زندان تا به امروز حدودا 35 مرتبه توسط پزشکان متخصص اعم از اعصاب و روان، دندانپزشکی، متخصص داخلی، روانپزشک ، روانشناس و پزشک عمومی ویزیت گشته و در چهار نوبت با هماهنگی دادیار ناظر زندان به مراکز درمانی و آزمایشگاهی خارج از ندامتگاه اعزام شده بود.

نامبرده در مورخ 00/03/15 ساعت 7:40 به علت خروج ترشحات خونی از دهان و بینی به بهداری واحد 2 اعزام و تشخیص پزشک وقت به علت کاهش سطح هوشیاری در ساعت 08:00 به بهداری مرکز اعزام می گردد و اقدامات درمانی توسط پزشک متخصص طب اورژانس انجام می گیرد و بنا به اظهارات پزشک معالج نامبرده پس از سیر انجام اقدامات درمانی حال عمومی وی مساعد و اقدام به مصرف آب و دو قاشق غذا به دلیل عدم افت قند می کند و شرایط جسمانی رو به بهبودی بوده است که طی مکالمه ای که با پزشک داشته است اعلام می دارد از احدی زندانیان چند عدد قرص گرفته و مصرف کرده و پس از مصرف شرایط وی نرمال نبوده است که نامبرده مجدداً تشنج کرده و بنا به تشخیص پزشک سریعا در ساعت 17:20 به صورت اورژانسی به بیمارستان فیروزآبادی منتقل می گردد و در نهایت این زندانی در بیمارستان فوت می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1554

به "شرح اداره کل زندان ها درباره مرگ ساسان نیک نفس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح اداره کل زندان ها درباره مرگ ساسان نیک نفس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید