سلامتی و پزشکی

جشنواره سالانه آستان علوی به دلیل شیوع کرونا برگزار نمی گردد

با توجه به شیوع اپیدمی کرونا در عراق و توصیه ها و موازین بهداشتی، عتبه مقدس علوی سال جاری جشنواره سالانه عید غدیر را برگزار نخواهد کرد.

4 مهر 1399

دشتی در کلینیک استقلال

علی دشتی امروز در کلینیک استقلال حضور پیدا کرد.

2 مهر 1399

نماینده کنگره: ترامپ می خواهد حتی با تقلب پیروز شود

وال دِمینگز (Val Demings) نماینده دموکرات آمریکا گفت دونالد ترامپ می خواهد با تقلب در انتخابات پیش رو پیروز شود و از دخالت خارجی در این فرایند استقبال می کند.

1 مهر 1399

استیکر یاری اقتصادی در اینستاگرام

جمع آوری یاری اقتصادی می تواند 30 روز ادامه یابد، اما در زمان های 30 روزه تمدید گردد. در انتها این فرایند، این پول به حساب بانکی تعیین شده واریز خواهد شد. اطلاعات مربوط به کسانی که یاری اقتصادی نموده اند مخفی می ماند، اما دریافت کننده، نام کاربری، نام...

31 شهریور 1399

خبرنگاران همسان سازی حقوق بازنشستگان و تکمیل 4 هزار پروژه عمرانی تا انتها دولت

رشت - خبرنگاران - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه از همسان سازی پرداخت حقوق بازنشستگان با شاغلان از مهرماه اطلاع داد.

31 شهریور 1399

بازدید سرزده فرمانده کل ارتش از اردوگاه تابستانی دانشجویان دانشگاه های افسری

امیر سرلشکر موسوی با حضور سرزده در اردوگاه تابستانی دانشجویان دانشگاه های افسری امام علی(ع) و شهید ستاری در امامزاده هاشم، فرایند آموزش دانشجویان این اردوگاه را مورد ارزیابی قرار داد.

30 شهریور 1399

تازه های کرونایی جهان؛ بیش از 16 و نیم میلیون نفر در جنگ با کوویدـ19

شمار مبتلایان به ویروس کرونا با تداوم همه گیری آن در نقاط مختلف دنیا از مرز 16 و نیم میلیون عبور کرده است.

29 شهریور 1399

تاکید مجلس عراق بر ضرورت حفظ حاکمیت و منافع بغداد در مذاکرات با واشنگتن

عضو مجلس عراق از ترتیبات دولت عراق برای دور جدید مذاکره با واشنگتن اطلاع داد و گفت که مجلس به طرف مذاکره کننده عراقی سفارش نموده به زیان حاکمیت عراق با آمریکایی ها سازش نکند.

27 شهریور 1399

خبرنگاران نظر معاون وزیر بهداشت در مورد استخدام پرستاران 89 روزه

گرگان - خبرنگاران - معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وعده داد که مسائل استخدام پرستاران 89 روزه به زودی و در آینده نزدیک برطرف خواهد شد.

25 شهریور 1399

واگذاری صدور و تمدید مجوز فعالیت در حوزه گردشگری سلامت به وزارت گردشگری

ظهر 30 ام تیرماه 99 خبری مبنی بر تصویب سند راهبردی گردشگری در هئیت دولت روی خروجی رسانه ها نهاده شد. این سند از ابعاد متتنوعی امیدبخش و برای صنعت گردشگری کشور راهگشاست، اما در همین فرصت کوتاه نگرانی های زیادی را نیز در صنعت گردشگری سلامت رقم زده است.

23 شهریور 1399

تعداد فوتی های مبتلا به کرونا ویروس در فارس افزایش یافت

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته، 16 نفر از هم استانی ها جان خود را در اثر بیماری کووید 19 از دست دادند که با این تعداد، جمع جانباختگان به 366 نفر رسید.

23 شهریور 1399

مصونیت نسبت به کرونا؛ همیشگی نیست

مطالعاتی که در انگلستان انجام گرفت نشان می دهند که در دو هفته پیرامون اولین علائم ظهور بیماری، 60 درصد آزمایش شوندگان میزانی مؤثر از آنتی بادی های لازم برای مقاومت در برابر ویروس را در بدن خود حفظ کردند.

21 شهریور 1399

اعلام اولین لیست تیم ملی فوتسال بعد از شیوع کرونا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتسال کشورمان که به دلیل شیوع ویروس کرونا به مدت چهار ماه امکان برگزاری اردوی تدارکاتی را نداشت، با صدور مجوزهای لازم برای برگزاری تمرینات از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و هماهنگی...

20 شهریور 1399

خبرنگاران پژوهشگران ژاپنی: داروی آویگان تاثیر خاصی در درمان کرونا ندارد

پکن- خبرنگاران- علیرغم تبلیغات زیادی که پیش از این محققان و رسانه های ژاپنی در خصوص کارایی داروی ضد کرونای آویگان می کردند اکنون گروهی از پژوهشگران این کشور می گویند نتایج مطالعات بالینی آنها در خصوص این دارو موثر بودن آن را تایید نمی کند.

19 شهریور 1399

ویروس کرونا چه آسیب هایی به مغز می زند؟

اکنون می دانیم ویروس جدید کرونا می تواند به اندام های دیگر بدن به جز ریه ها از جمله مغز هم آسیب برساند.

18 شهریور 1399

باشگاه پرسپولیس منتظر روشن شدن تکلیف بیرانوند؛ توافق به جای دعوا!

مدیران باشگاه پرسپولیس منتظرند تکلیف بیرانوند هرچه زودتر تعیین گردد. باشگاه آنتورپ باید مقدمات سفر بیرو به بلژیک را فراهم سازد و به محض اینکه بیرانوند به بروکسل رسید، 250 هزار دلار دیگر وارد حساب باشگاه کند.

17 شهریور 1399

اجرای مرحله دوم ضدعفونی اماکن عمومی ساوه برای جلوگیری از شیوع کرونا

خبرنگاران/مرکزی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساوه از اجرای مراحله دوم عملیات ضدعفونی، گندزادیی و سمپاشی اماکن عمومی و مراکز پرتردد شهری برای کنترل شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان اطلاع داد.

17 شهریور 1399

جوش هایتان را بشناسید و در خانه درمان کنید!

مجله اکالا: آکنه یا جوش یکی از بیماری های پوستی است که مهمترین دلیل مراجعه بیماران به دکتر پوست است. جوش معمولا در دوران بلوغ آغاز می گردد که علت اصلی آن این است که ریشه های مو در فضایی به نام فولیکولِ مو قرار گرفته و رشد می نمایند و از طرف دیگر، غدد چربی...

16 شهریور 1399

شروع ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک

معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از بکارگیری تیم های عملیاتی با رویکرد ارشادی و اعمال ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک اطلاع داد.

16 شهریور 1399

ژنتیک کرونای موج اول و دوم تفاوتی با هم ندارد

موج دوم کرونا در کشور شرایط نگران کننده ای را به وجود آورده است و تعداد فوت شده های ناشی از این بیماری هر روز با یک عدد سه رقمی روبرو است.

15 شهریور 1399
تعداد: (201)