حمایت 8 میلیارد و 300 میلیون ریالی جشنواره اندیشمندان از ایده پردازان جوان

به گزارش مجله مستانه، بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران، جوان با هدف تبدیل ایده به ثروت، چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را برگزار می نماید.

حمایت 8 میلیارد و 300 میلیون ریالی جشنواره اندیشمندان از ایده پردازان جوان

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران، جوان در راستای حمایت از ایجاد کسب و کار های مبتنی بر فناوری، نوآوری و تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز با هدف تبدیل ایده به ثروت، چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را برگزار می نماید.

این جشنواره همه ساله با موضوع علوم پایه شامل (شیمی، فیزیک، علوم زیستی، زمین شناسی، ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر) برگزار می گردد.

سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا، محور جدیدی با عنوان تأثیر کرونا بر الگو زیستی به موضوعات جشنواره اضافه شده است و شرکت کنندگان این دوره از جشنواره می توانند علاوه بر ایده پردازی در یکی از حوزه های علوم پایه در این بخش از جشنواره نیز شرکت کنند. برگزیدگان جشنواره علاوه بر دریافت اعتبار حمایتی بنیاد نیکوکاری جمیلی، از شرایط ویژه همراهی تا تجاری سازی ایده جهت ورود به اکوسیستم کارآفرینی و مالی کشور نیز برخوردار خواهند شد.

جوایز چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در 2 بخش:

الف) ایده پردازان

12 اعتبار حمایتی 300 میلیون ریالی (10 درصد اعتبار حمایتی به صورت جایزه نقدی) ویژه برگزیدگان هر یک از 6 محور جشنواره (شیمی، فیزیک، علوم زیستی، زمین شناسی، ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر و تأثیر کرونا بر علوم زیستی)

ب) کسب و کار های نوپا

تیم اول (500 میلیون ریال اعتبار حمایتی و 2 میلیارد ریال سرمایه گذاری در طرح)

تیم دوم (1 میلیارد ریال اعتبار حمایتی | 10 درصد اعتبار حمایتی به صورت جایزه نقدی)

تیم سوم (700 میلیون ریال اعتبار حمایتی | 10 درصد اعتبار حمایتی به صورت جایزه نقدی)

تیم چهارم (500 میلیون ریال اعتبار حمایت آموزشی و مشاوره ای)

به همین دلیل شادی جمیلی عضو هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه تهران و رئیس دبیرخانه دائمی چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان و عضو هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه تهران با توجه به استقبال دانشجویان و ثبت ایده برای جشنواره بیان کرد:

با استقبال گسترده از جشنواره مهلت ثبت و ارسال ایده در پرتال ثبت نامی یک هفته تمدید شد و متقاضیان و ایده پردازان حوزه علوم پایه میتوانند تا ساعت 24 آدینه 25 مهر ماه 99 نسبت به ثبت ایده و یا تکمیل اطلاعات خود در پرتال ثبت نامی اقدام کنند.

رئیس دبیرخانه دائمی چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان تاکید نمود: این زمان به هیچ وجه مجددا تمدید نخواهد شد.

کلیه علاقه مندان دعوت می گردد با مراجعه به وب سایت جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان به آدرس www.ysf-persia.com پس از مطالعه شاخص های ارزیابی، نسبت به ثبت ایده خود اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1136

به "حمایت 8 میلیارد و 300 میلیون ریالی جشنواره اندیشمندان از ایده پردازان جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت 8 میلیارد و 300 میلیون ریالی جشنواره اندیشمندان از ایده پردازان جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید