سرمربی استقلال با تیپی غیرمعمول!

به گزارش مجله مستانه، از روز های پایانی خرداد ماه امسال که نام ریکاردو ساپینتو برای راهنمایی استقلال مطرح شد کمتر کسی او را با عینک طبی دیده است.

سرمربی استقلال با تیپی غیرمعمول!

کاروان تیم استقلال در روز های گذشته با حضور در اردوی ترکیه مشغول پشت سرگذاشتن تمرینات پیش فصل لیگ برتر بیست و دوم است. در روز هایی که مجموعه باشگاهی استقلال به هیچ یک از اصحاب رسانه اجازه حضور در محل تمرینات را نداده و تصاویر یا گزارش هایی که از اردوی استقلال به بیرون منتشر می گردد همگی اخبار و عکس های اختصاصی باشگاه استقلال است، لابلای عکس های ارسالی از ترکیه تصویری از ریکاردو ساپینتو دیده شد که سرمربی 49 ساله استقلال با عینک مشغول صحبت با بازیکنانش است.

تصویری که نه در فضای مجازی و نه پیش از این در روز های حضور ساپینتو در تهران از او ندیده بودیم. تنها تصاویر ساپینتو با عینک طبی فقط یک بار و آن هم در روز عقد قرارداد با باشگاه استقلال در تاریخ اول تیرماه یعنی درست یک ماه پیش از سوی رسانه ها منتشر شد. تصویری که شاید کمتر کسی به آن توجه کرد. به ویژه بازیکنان استقلال که هیچ یک از آن ها در روز عقد قرارداد و معارفه ساپینتو در هتل اسپیناس حضور نداشتند.

ساپینتو با دفتر یادداشت و با عینک طبی مخصوصش، در حال دادن دستورات تاکتیکی برای اجرای برنامه های تمرینی تیمش به بازیکنان است

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 8 مرداد 1401 بروزرسانی: 8 مرداد 1401 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1984

به "سرمربی استقلال با تیپی غیرمعمول!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی استقلال با تیپی غیرمعمول!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید