خلیل زاده: تا شب اخراج سعادتمند با او تعامل داشتیم، ادعا می کردند دست من و مجیدی در یک کاسه است، ایرادی ندارد بازیکن ما 10 میلیارد بگیرد!

به گزارش مجله مستانه، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال تأکید کرد، هیئت مدیره این باشگاه تا شب برکناری سعادتمند با وی تعامل لازم را داشته است.

خلیل زاده: تا شب اخراج سعادتمند با او تعامل داشتیم، ادعا می کردند دست من و مجیدی در یک کاسه است، ایرادی ندارد بازیکن ما 10 میلیارد بگیرد!

به گزارش خبرنگاران، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره شرایط پرونده آندره آ استراماچونی گفت: مبلغ مربوط به این شکایت 1.3 میلیون یورو به همراه پنج درصد جرایم دیرکرد است و البته مبلغ دو تا سه میلیونی که گفته می شد، نیست. متأسفانه بعضی اطلاعاتی از پرونده نداشتند و اظهارنظر می کردند که بلافاصله پس از صدور رأی محکوم می شویم. از زمانی که استراماچونی رفت، 200 هزار یورو دریافت کرد و خود من 160 هزار دلار به او پرداخت کردم.

وی اضافه کرد: ما 13 آذر ماه سال گذشته، مبلغ 300 هزار دلار به حساب او در پراگ واریز کردیم که این پول 15 آذر ماه برگشت خورد که از داستان آن گذشته و فقط به نوع پرداختی ها دقت کنید. تمام مبلغ قرارداد استراماچونی 750 هزار یورو با سه دستیار بود که هر طرف قرارداد در صورت فسخ، باید 20 درصد این مبلغ به جز دیرکرد، جریمه پرداخت می کرد. مدارک زیادی رد و بدل شد که ما در دفاعیه به آنها استناد نکردیم. استراماچونی دادخواست یا شکایت خود را در 280 صفحه ارسال کرد. او در صفحه های 32 و 33، خواهان یک میلیون و 600 هزار یورو شده است که یعنی باز به مبلغ دو یا سه میلیون یورو نمی رسیم. او خودش فقط 20 درصد جریمه فسخ قرارداد و پنج درصد دیرکرد را خواسته است که جمعاً 1.6 میلیون یورو می گردد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که چون باشگاه پول او را واریز نکرد شامل این جریمه شده است، گفت: بله، عرض کردم ما این سند را داریم و ای کاش با ما مشورت می کردند و متن را می نوشتند . این سند دستخط خود استراماچونی است که در آن نوشته یک سال از قرارداد من را کسر نموده و سه ماه از حقوق معوقه یا به جامانده ام را پرداخت کنید. او فقط سه ماه پول که سه مبلغ 54 هزار و 500 دلار بود را از ما درخواست کرد. بعد از رفتن استراماچونی ما 160 هزار دلار مجدداً به حساب او ارسال کردیم که اگر به خاطر داشته باشید این پول یک بار از ترکیه برگشت خورد، یک بار سفارت ترکیه برای سفارت ایتالیا ارسال کرد که آن چک صادر شد و استراماچونی نپذیرفت و گفت پلیس آنجا مشکل ساز می گردد و خودش به سفارت رفت. با اتفاقی که آنجا رخ داد، مجبور شدیم با یاری وزیر و هماهنگی او با رئیس کل بانک مرکزی، روز آدینه 160 هزار دلار به حساب او بزنیم که این پول به حساب نشست.

خلیل زاده اعلام نمود: استراماچونی بعد از این ماجرای پرداخت پول، درخواست کرد که قراردادش یک سال کم گردد و این درخواست با دستخط استراماچونی است، اما مدیرعامل وقت هیچ مشورتی با ما نکرد. آقای فتحی که زمان استراماچونی مدیرعامل بود، تمام این اطلاعات را داشت و حتی معاون وزیر به آقای سعادتمند گفته بود که از آقای فتحی و مدارکی در اختیار دارد، استفاده کند، اما آقای سعادتمند که مدیرعامل وقت بود هیچ مشورتی حتی با ما انجام نداد. من زمانی فهمیدم که این دفاعیه ارسال شده بود. الان هم مدارکی دارم که حدود 34 صفحه است که آن را کامل مطالعه کردم که در این دفاعیه هیچ حرفی از فیش واریزی ما در ترکیه و دستخط استراماچونی زده نشده و فقط دو واریزی 200 هزار و 157 هزار دلاری قید شده است.

وی در خصوص اینکه با وجود این مدارک و مستندات چگونه استراماچونی توانسته حکم 1.3 میلیون دلاری بگیرد که چنین مبلغی دو سال قرارداد مازاد بر پرداختی اجرا شده به اوست، توضیح داد: همانطور که گفتم، این رأی با قرارداد ما همخوانی ندارد و بر همین اساس درخواست گراندز رأی کردیم و هزینه آن هم پرداخت شد. پس از دریافت گراندز رأی، با وکلای حقوقی ما در ایران و یک وکیل خوب خارجی، این اسناد را به CAS می فرستیم و به اعتقاد بنده و اعضای هیئت مدیره، این مبلغ کسر می گردد و استراماچونی نمی تواند این مبلغ را از ما بگیرد. این هم به استناد دستخط خودش است و نمی تواند طبق واریزی های ما چنین مبلغی را دریافت کند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره اینکه آیا استقلال مهلت یک ماهه برای پرداخت مبلغ حکم صادر شده دارد، گفت: هیچ ددلاینی (مهلتی) تعیین نشده است و نمی دانم این حرف ها از کجا می آید. قرارداد ما و استراماچونی مثل آینه است و هر آن چیزی که برای او مثبت دیده شده برای ما مثبت است و هر آن چیزی که برای او منفی بوده، برای ما منفی است. همه چیز شفاف است و حتی می گفتند که طبق بندی ما باید دو میلیون یورو به او بدهیم که مدتی خبرگزاری ها و کانال ها به آن پرداختند و باعث نگرانی طرفداران و آنهایی که استقلال را دوست دارند هم شده بود.

خلیل زاده درباره سفر سعادتمند به ایتالیا که گفته بود برای کاهش رقم قرارداد استراماچونی می رود و سپس تعیین شد برای مذاکره رفته و همین مسئله باعث ایجاد حواشی شد، گفت: قرار نبود برود و با استراماچونی قرارداد ببندد. ما هم از انجام سفر بی خبر بودیم، اما در هیئت مدیره گفتند او برای کسر مطالبات استراماچونی به ایتالیا رفته است، اما وقتی حکمی صادر نشده بود، برای کسر کدام مطالبات راهی ایتالیا شد؟ اگر بنا به مذاکره باشد، ما الان باید با استراماچونی مذاکره کنیم که حکم آمده است و الان هم این آمادگی در ما وجود دارد که اسناد و مدارک هم داریم. هیئت مدیره باشگاه هم اتفاق نظر دارد که این اتفاق رخ بدهد و طرفداران هم نگران نباشند. با این حال آقای سعادتمند وقتی به ایتالیا رفت، به ما اعلام نموده بود ارتباطی با استراماچونی گرفته است و با توجه به بندی از قرارداد که اگر یک هفته به او پول ندهیم، باید دو سه میلیون بدهیم، برای کسر این مبلغ راهی ایتالیا شد. همین مسئله حواشی را برای تیم ایجاد کرد و آن داستان ها پیش آمد و برای تیم مشکل ساز شد. آقای سعادتمند یک بار می گفت با واسطه با استراماچونی ارتباط گرفته و بار دیگر می گفت بی واسطه این کار را نموده است، اما به گفته معاون وی و دوستانی که در ایتالیا بودند، هیچگونه دیداری میان او و استراماچونی انجام نشد.

وی با اشاره به حواشی ایجاد شده از سوی سعادتمند برای استقلال در آستانه قهرمانی در جام حذفی، گفت: مجیدی و بازیکنان زحمت زیادی کشیدند، اما تیم کاملاً وارد حاشیه شد. من یک روز در مجلس بودم که وزیر را دیدم. من از ایشان پرسیدم آیا شما خواستید سعادتمند به ایتالیا برود، اما اصلاً وزیر از این سفر خبر نداشت. وزیر هم سؤال کرد که آیا شما این سفر را مصوب نموده اید، که من گفتم ما مصوب نموده ایم، اما زمانی برای آن تعیین نشد.

اختلاف هایی میان مجیدی و سعادتمند وجود داشت، از جمله اینکه سعادتمند می گفت برادرش فوت نموده و مجیدی به او تسلیت نگفته است.، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با بیان این جمله اضافه کرد: حواشی با بحث استراماچونی بالا گرفت و همین مسئله تمرکز را از استقلال گرفت و باعث شد از قهرمانی جام حذفی، باز بمانیم. به ما فحاشی شد، با احساسات طرفداران بازی شد و فکر طرفداران را به هم ریختند. در استقلال و پرسپولیس سالیانه 100 میلیارد تومان برای قهرمانی هزینه می گردد، اما با این حواشی رفت و برگشت این پول چه شد؟

خلیل زاده راجع به اینکه اختلافی هم میان هیئت مدیره باشگاه استقلال و سعادتمند وجود داشت، گفت: سعادتمند گفته است که هیئت مدیره با او همکاری نکرد، اما یک مصوبه بیاورد که امضا نشده است. این مصوبه ها را من امضا می کردم که سایر اعضا هم امضا کردند و اگر من امضا نمی کردم، هیچ عضوی امضا نمی کرد. حتی پس از حاشیه های سفر سعادتمند به ایتالیا و اختلاف با مجیدی، من خودم با مجیدی صحبت کردم و حواشی جمع شده بود که بیانیه صادر شده از سوی سعادتمند اوضاع را بدتر کرد. او گفت با استراماچونی مذاکره کردیم، به طرفداران امید داد و ذهن طرفداران 17، 18 ساله را خراب کرد.

وی با طرح این سؤال که چگونه سعادتمند قصد مذاکره با استراماچونی را داشت در شرایطی که قانون منع ورود بازیکن و مربی خارجی تصویب شده بود؟، اعلام نمود: وقتی یک بالادستی قانونی را در مملکت وضع می نماید، مگر پایین دست می تواند قانون را بشکند؟ چه در ایران و چه هر کجای دنیا، این اتفاق رخ نمی دهد. مگر ما می توانیم به عنوان عضوی از فیفا، قوانین فیفا را زیر پا بگذاریم؟ با احساس طرفداران استقلال برای مدتی بازی شد که استراماچونی می آید، اما ما از سعادتمند سؤال کردیم که اگر موافقت شد، با قانون فدراسیون فوتبال چه می کنی؟ من درباره استراماچونی اطلاعات کاملی دارم و در بهترین زمان ممکن هم خودم کوشش زیادی کردم او را برگردانیم. حتی وزیر ورزش یک ماه من را تحت فشار گذاشت و یک روز تا ساعت چهار پنج صبح به من تأکید کرد هر طور شده او را برگردانیم، اما استراماچونی قبول نکرد و موانعی هم بود، آنهم زمانی که قانون منع استفاده از بازیکن و مربی خارجی وجود نداشت. حالا ان شاءالله بعد از قهرمانی استقلال در این فصل، توضیحات کامل را خواهم داد که چه اتفاقاتی رخ داد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره دوباره به بیانیه صادر شده از سوی سعادتمند علیه فرهاد مجیدی یادآور شد: بعد از شبی که باختیم و سعادتمند آن بیانیه را منتشر کرد، او گفت که نزد وزیر رفته و وزیر چقدر از این بیانیه خشنود شده است، گفت دلیل صدور این بیانیه هم ساکت کردن طرفداران بود، اما بعداً که ما پیش وزیر رفتیم، هم من و هم آقای حجت نظری، از وزیر سؤال کردیم که آیا شما از این بیانیه خشنود شدید، اما درست نبود. آن بیانیه کاملاً پوپولیستی بود و به نظرم گول زدن طرفداران درست نیست و باید با آنها شفاف بود، همانطور که می بینید الان بیش از یک ماه است همه چیز آرام پیش می رود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره پرونده وینفرد شفر گفت: باید 592 هزار دلار به شفر و 15 هزار فرانک به فیفا می دادیم. تابستان پنجره ما بسته شد که تا زمان عدم پرداخت پول شفر، جپاروف و پاختاکور باز نمی شد. در کشور هم باید مطالبات طلبکاران را می دادیم که این اتفاق رخ نداد. هیئت مدیره مسئولیت اجرایی باشگاه را بر عهده گرفت و هر عضوی مسئول بخشی از کار شد. روز دوشنبه که اولین حواله را از ترکیه برای شفر زدم، او شماره حسابی در کرواسی را داد که کار بانکی با این کشور سخت است.

خلیل زاده با بیان اینکه از بانک های مختلف برای شفر حواله زده شد، توضیح داد: مددی به همراه مدیرعامل شرکت های وب، مبالغ دیگری واریز کردند. مشکل ما با شفر این بود که او درباره بدهی ساشا، گروکشی می کرد. در پرونده ساشا در انتهای دوره مدیرعاملی فتحی و ابتدای سرپرستی من با دفاع خوبی که داشتیم، پیروز شدیم. ما حواله می زدیم و بعضی افراد در داخل هم کارهایی می کردند. پسر شفر می گفت پول باید به صورت کامل به حسابم بنشیند و برای تیم حاشیه سازی می کرد.

ما یک حواله 25 هزار دلاری زدیم که وکیل شفر گفت 24 هزار و 500 دلار نشسته است!، وی ضمن بیان این جمله اعلام نمود: ما حتی 31 هزار دلار اضافه پرداخت و مکاتبه کردیم که این پول را برگرداند، اما وکیل ساشا گفت که او از استقلال طلبکار است. با توجه به اینکه ما در پرونده CAS برنده می شویم، این مبلغ بابت قسط اول باشد! او فردی جایزه بگیر بود و به خاطر فشار وارده و اینکه بعضی افراد مرتبط با او در داخل اذیت می کردند، پنجره نقل وانتقالاتی باز نمی شد. اکنون 31 هزار دلار اضافه دادیم و از شر پدر و پسر خلاص شدیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره تمامی هزینه های پرونده های مذکور گفت: در پرونده های پاختاکور، جپاروف و شفر حدود 950 هزار دلار پرداخت کردیم، آن هم زمانی که دلار 31 هزار تومان بود. وکیل ما خانم سوسانو انجی بود که تغییر می نماید. فکر می کنم با اسنادی که ارائه می کنیم، مبلغ شکایت استراماچونی کمتر می گردد و کوشش می کنیم قبل از محکومیت با او مذاکره کنیم. وگرنه فکر می کنم این مبلغ هرچقدر که باشد، این هیئت مدیره توان پرداخت آن را دارد.

خلیل زاده با انتقاد از مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: کارگزار ما شرکت آریابرتر بود که سعادتمند اسناد باشگاه، از جمله درباره این کارگزار را منتشر کرد. او به یک خبرنگار زنگ زد و گفت مدارکی دارم که عبدالرضا موسوی (عضو پیشین هیئت مدیره استقلال) به صورت قرض الحسنه پول داده و نزول خوار است. سعادتمند می گفت دست او، خلیل زاده و فرهاد مجیدی در یک کاسه است و مدارک این قرارداد را پخش کنید تا حواس طرفداران به سمت این قرارداد برود.

پس از این اظهارات، سعادتمند این صحبت ها را تکذیب کرد که خلیل زاده او را به دروغ گویی متهم کرد. رئیس هیئت مدیره باشگاه در ادامه صدای سعادتمند را پخش کرد که مهر تأییدی بر اظهاراتش بود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام نمود: عوامل شرکت دنیا فولاد متین بسیار خوب، کاسب و متدین هستند. حدود 20 روز پیش قرارداد فی مابین اقاله شد و مبلغ هفت میلیارد تومان را تسویه کردیم. سعادتمند گفت این شرکت می خواهد 100 میلیارد تومان پرداخت کند که یک روز در دفتر خودم گفت 13 میلیارد تومان پرداخت نموده است. سپس فهمیدیم این پول پرداختی متعلق به شرکت دنیا فولاد متین نیست و پول علی نامداری بابت قرارداد قرض الحسنه 37 میلیارد تومانی است.

خلیل زاده به صحبت هایش با مدیران شرکت مذکور اشاره و گفت: پس از آن مسئولان دنیا فولاد متین گفتند تنها مبلغ هفت و نیم میلیارد تومان پرداخت نموده اند. الان در قرارداد نامداری مبلغ هفت میلیارد و 600 میلیون تومان و نیز 100 هزار دلار به حساب باشگاه نیامده است. نامداری گفت این پول برای بازگرداندن استراماچونی گرفته شد. بعد 50 هزار دلار از این مبلغ در فرودگاه گیر کرد.

وی در ادامه انتقاداتش از مدیرعامل پیشین استقلال گفت: چه کسی بیت المال را حیف و میل نموده است؟ سعادتمند این یاری 37 میلیاردی نامداری را امضا نموده که در درآمد باشگاه نیامده است. دوستان در شرکت دنیا فولاد مدعی شدند همان مبلغ هفت میلیارد تومان را پس گرفتند. آنهم در حالی که سعادتمند 10 روز برای آن تبلیغ می کرد. ما پس از برگشت سعادتمند تا شبی که حکم اخراجش را امضا کردیم، با او تعامل داشتیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه سعادتمند در 30 سال گذشته یک کار مالی هم ننموده است، گفت: ایرانسل و سایر شرکت ها در بدترین شرایط، 14 میلیارد تومان پول دادند، اما اینکه می گویند سود نخواستند کاملاً دروغ است و سود می خواهند. سعادتمند اینقدر برای باشگاه تعهد ایجاد نموده که جا دارد تا پنج سال به دادگاه برویم.

خلیل زاده با انتقاد از قراردادهای باشگاه در زمان سعادتمند توضیح داد: در یکی از این قرارداد آمده در صورت ایجاد خسارت وارده، مطابق مقررات اقدام می کنیم. شما اسناد باشگاه را پخش می کنید، بعد جلوی وزیر ورزش و معاونش قسم می خورید اسناد را پخش نکردید! با چه مجوزی مردم را فریب می دهید و به آنها دروغ می گویید؟!

وی در ادامه پیامکی از استراماچونی نشان داد که او گفته سعادتمند را ندیده و مدیرعامل پیشین استقلال با وکیلش صحبت نموده است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه با اضافه شدن یک نفر، استقلال بهترین تیم هیئت مدیره را خواهد داشت، گفت: قراردادهای بازیکنان را سعادتمند در یک هتل می بست. با پیشنهاد او، مهندس عبدیان عضو ناظر هیئت مدیره استقلال در قراردادها بود و تمامی قراردادها در هتل بسته شد. عبدیان بعداً گفت به جز قرارداد شجاعیان، من هیچ قراردادی را امضا نکردم و نبستم.

خلیل زاده با دفاع از بازیکنان استقلال درباره بالا بودن رقم قرارداد آنها گفت: بازیکن هم گناهی ندارد. یک بازیکن گفت فکر می کردم باشگاه به من پیشنهاد دو میلیاردی می دهد و با خود گفتم این پیشنهاد می گردد چهار میلیارد، اما به او پیشنهاد دادند شش میلیارد تومان رقم خوبی است؟ بازیکن استقلال باارزش است و اگر 10 میلیارد تومان هم بگیرد، ایرادی ندارد؛ چون در قبال پولی که می دهیم، انتظار داریم استقلال یک قهرمانی بیاورد.

وی با بیان اینکه این قراردادهای نامتعارف را جای دیگر بردند و مورد رصد نهاده شد، توضیح داد: ما باید شیوه ای برای قراردادها تعریف کنیم. به جز یکی دو بازیکن که مددی با آنها مشورت کرد، از قرارداد سایر بازیکنان کسر نکردیم و گفتیم اگر آنها راضی می شوند، این مبالغ را پایین تر بیاوریم. خشنودم که این پول به جیب بازیکن داخلی می رود، اما این ارقام حدی دارد و از اعداد نامتعارف ناراحتم. مگر باشگاه ساختمان ندارد که قراردادها در هتل بسته شد؟!

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره رفتار اجرا شده با فرهاد مجیدی گفت: خیلی با او بد برخورد شد. مجیدی با من قرارداد بست و درباره مبلغ آن هم شرایط ما را می دانست. مربی بزرگی چون استراماچونی رفته بود، یک نفر باید ریسک پذیرش تیمی را بر عهده می گرفت که خودش آن را نبسته و در بحران بود. مجیدی پیش از آنهم مربی استقلال بوده و به تیم یاری نموده است. هر کسی در آن شرایط می آمد، کارش سخت می شد و من متهم به دفاع از مجیدی شدم.

خلیل زاده با تمجید از سرمربی پیشین آبی ها اعلام نمود: از مجیدی دفاع کردم و می کنم، چون خودش را در خطر گذاشت و داشت نتایج خوبی می گرفت، اما اختلافات اجازه نداد نتیجه بگیرد. مجیدی با این تیم قهرمان می شد، اما روی او فشار گذاشتند و او را تحریک کردند. قبل از استراماچونی با آقای تقوی و بعد با دیگران مذاکره کردند. فرهاد سرمایه کشور ماست و اکنون هم بهترین مربی را داریم. خدا را شکر یکی از یکی بهتر به استقلال می آید، اما به مجیدی ظلم شد.

وی در خصوص شرایط قرارداد رشید مظاهری و محمد نادری هم یادآور شد: این دو فردا قراردادهای خود را ثبت می نمایند. از مددی درباره مظاهری پرسیدم که گفت مسئله ای ایجاد نشده است. من درباره بازیکنان و مربیان دخالت نمی کنم و مسائل را از مددی یا عبدیان می پرسم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره جذب محمد نادری از باشگاه پرسپولیس گفت: به سمیعی (مدیرعامل باشگاه پرسپولیس) سلام می کنم و تبریک می گویم. پس از توافق با نادری و انتقال او به استقلال، دونفری (با سمیعی) توافق کردیم که از یکدیگر بازیکن نگیریم. استقلال از پرسپولیس و رقیب هم از ما گزینه هایی داشتند، اما بازیکنی جابه جا نشد.

خلیل زاده در خصوص جدایی شاهین طاهرخانی گفت: فکری به ما گفت طاهرخانی را نمی خواهد و سپس با او صحبت کردیم. فهمیدم که قرارداد این بازیکن فسخ شده است.

وی درباره احتمال فروش مهدی قایدی توضیح داد: سعادتمند درباره قایدی، نامه ای به باشگاه قطری زده بود که در هیئت مدیره به این نتیجه رسیدیم که این بازیکن را نفروشیم. او را تا خاتمه فصل حفظ می کنیم تا قهرمان شویم و سپس تصمیم گیری خواهیم کرد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص عدم انتخاب مدیرعامل این باشگاه گفت: مدیرعامل جدید ظرف 10 تا 15 روز آینده تعیین می گردد. البته الان مددی برای استقلال زحمت می کشد.

خلیل زاده در خصوص شرایط لباس های تیم استقلال هم اعلام نمود: این کارها و سایر کارهای اجرایی را مددی انجام می دهد و اطلاعات کامل آن را ندارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1197

به "خلیل زاده: تا شب اخراج سعادتمند با او تعامل داشتیم، ادعا می کردند دست من و مجیدی در یک کاسه است، ایرادی ندارد بازیکن ما 10 میلیارد بگیرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: تا شب اخراج سعادتمند با او تعامل داشتیم، ادعا می کردند دست من و مجیدی در یک کاسه است، ایرادی ندارد بازیکن ما 10 میلیارد بگیرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید