ویزای کانادا: شاغل در این مشاغلید؟ در کانادا زودتر استخدام خواهید شد

به گزارش مجله مستانه، کارفرمایان کانادایی که قصد استخدام نیروی کار خارجی شاغل در 10 شغل در بخش های کشاورزی، صنایع غذایی و حمل و نقل را دارند هم اکنون می توانند از مرحله زمانبر فرایند رسیدگی به ویزاهای کاری عبور نمایند. کانادا هم اکنون شرط اعلام آگهی مشاغل را که در LMIA مورد احتیاج است برای بعضی از مشاغل که تقاضای بسیاری برای آن وجود دارد نادیده گرفته است.

ویزای کانادا: شاغل در این مشاغلید؟ در کانادا زودتر استخدام خواهید شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

لازم به ذکر است LMIA مدرکی است که کارفرمایانی که قصد استخدام نیروی کار خارجی را دارند باید نشان دهند و ثابت نمایند که قبل از استخدام فرد خارجی مورد نظر در پی نیروی کار کانادایی گشته و مورد مناسبی پیدا نکرده است و فقط با استخدام کارگر خارجی است که مشکلشان بر طرف می گردد. کارفرما باید آگهی شغلی خود را برای مدت معینی مثلا تا سه ماه در وبسایت ها و جاهای دیگر به اطلاع کانادایی ها برساند و اگر نتوانست کسی را در داخل خود کانادا استخدام کند می تواند چشم به بیرون از مرزها بدوزد.

جدیدترین خبرها حاکی از این است که استخدام نیروی کار خارجی در یکی از 10 شغل زیر هم اکنون فاقد داشتن این شرط هستند:

  • قصاب، برش دهنده گوشت و ماهی فروش به صورت عمده و خرده فروشی
  • رانندگان کامیون
  • پیمانکاران خدمات کشاورزی، سوپروایزرهای مزارع و کارگران دامداری تخصصی
  • کارگر ساده مزرعه
  • کارگر گلخانه
  • کارگر برداشت خرمن
  • کارگر بخش ماهی و غذاهای دریایی
  • کارگران بخش تولید غذا، نوشیدنی و محصولات مربوطه
  • کارگران شاغل در بخش تولید ماهی و غذاهای دریایی
  • قصاب های صنعتی؛ کارگران بخش آماده کردن طیور و مشاغل مربوطه

رانندگان کامیونی که در استانی واقع شده اند که دارای شرط آموزش الزامی در آغاز کار است باید هنگام دریافت ویزای کار خود گواهی کار در این شغل را داشته باشند. استان های بریتیش کلمبیا، آلبرتا، ساسکاچوان، منیتوبا، انتاریو و کبک از جمله این استان ها هستند. علاوه بر این لازم به ذکر است که LMIA ها را هم اکنون می توان به Service Canada ایمیل کرد. کارفرمایان می توانند درخواست خود را بر اساس مکان شغل و راستا مهاجرتی به نشانی مربوطه ارسال نمایند. فعلا درخواست دستمزد پایین و دستمزد بالای راستا مهاجرت به ساسکاچوان، بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان ، منیتوبا، آلبرتا، منطقه ها شمالی کانادا، نوناوات و یوکان به وسیله شغل کشاورزی باید به مرکز رسیدگی واقع در انتاریو ارسال شوند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 23 شهریور 1400 بروزرسانی: 23 شهریور 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1669

به "ویزای کانادا: شاغل در این مشاغلید؟ در کانادا زودتر استخدام خواهید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای کانادا: شاغل در این مشاغلید؟ در کانادا زودتر استخدام خواهید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید