قرعه کشی نوبت دهی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می شود ، اعلام زمان نوبت تحویل خودروها

به گزارش مجله مستانه، امروز با گذشت یک هفته از اتمام مهلت ثبت درخواست متقاضیان واجد شرایط مشارکت در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، نوبت دهی پس از قرعه کشی انجام خواهد شد.

قرعه کشی نوبت دهی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می شود ، اعلام زمان نوبت تحویل خودروها

به گزارش خبرنگاران، امروز 17 خرداد قرعه کشی نوبت دهی مرحله دوم فروش خودرو با حضور دستگاه های نظارتی انجام می شود.

در مرحله دوم سامانه یکپارچه که از 20 تا 29 اردیبهشت ماه برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه 100 میلیون تومان و مسدود کردن آن در همین حساب وکالتی اقدام کرده بودند، به پایان رسید و افراد ثبت نام کننده در لیست نوبت دهی قرار گرفتند.

طی این مدت مشتریان حائز شرایط که در موعد مقرر حساب وکالتی تعریف و وجه مورنظر را مسدود کرده بودند و طبیعتا بانک ها اسامی آن ها را در اختیار سامانه قرار داده بودند، برای ثبت پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود از میان 23 محصول عرضه شده از طریق چهار شرکت سایپا، مدیران خودرو، کرمان موتور و فرداموتورز با قیمت کارخانه ای (مصوب شورای رقابت)، اقدام کردند؛ پس از آن، پایش اطلاعات ثبت نام کنندگان که در لیست نوبت دهی قرار گرفته بودند، آغاز شد و طی هفته جاری تکمیل شد.

امروز 17 خرداد قرعه کشی اولویت بندی با حضور دستگاه های نظارتی انجام شود. از فردا پنجشبه تا روز جمعه 19 خرداد، پایش های بعدی انجام و سپس لیست نوبت دهی در اختیار خودروسازان قرار خواهد گرفت تا براساس برنامه تولید، 24 خرداد زمان تخصیص نهایی و در نهایت لیست اولویت مشتریان و نوبت تحویل خودروها مشخص شود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 خرداد 1402 بروزرسانی: 20 خرداد 1402 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 2132

به "قرعه کشی نوبت دهی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می شود ، اعلام زمان نوبت تحویل خودروها" امتیاز دهید

1 کاربر به "قرعه کشی نوبت دهی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می شود ، اعلام زمان نوبت تحویل خودروها" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی نوبت دهی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می شود ، اعلام زمان نوبت تحویل خودروها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید