محبوبیت نزدیک تاریکی در میان خوانندگان نیویورک تایمز

به گزارش مجله مستانه، به گزارش خبرنگاران به نقل از نیویورک تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می نماید. در این مطلب نگاهی به پرفروش ترین آثار داستانی چاپی این هفته خواهیم داشت.

محبوبیت نزدیک تاریکی در میان خوانندگان نیویورک تایمز

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند نوشته دِلیا اُوِنز 99 هفته است که در فهرست پرفروش ها نهاده شده است که رکوردی کم نظیر به حساب می آید. اُوِنز این هفته بار دیگر به رتبه اول بازگشت و گویا قصد کنار رفتن از این فهرست را ندارد. داستانی هیجان انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال ها به تنهایی در جنگل زندگی نموده است ناگهان متهم به قتل می شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است. ریس ویتراسپون، ستاره هالیوود با معرفی این کتاب در فهرست آثار گروه کتابخوانی اش نقش زیادی در محبوبیت داستانِ اُونز داشت. این کتاب با ترجمه آرتمیس مسعودی و همکاری نشر آموت رخت واژگان فارسی را به تن کرد و وارد بازار کتاب ایران شد.

نزدیک تاریکی نوشته برد ثور در هفته نخست انتشار پیروز شد در صندلی دوم پرفروش های نیویورک تایمز قرار بگیرد. نوزدهمین کتاب از مجموعه اسکات هارواث که این بار با گروه جاسوسی نروژی متحد می شود تا هدفی جدید را دنبال کند.

نظم نوشته دنیل سیلوا هفته گذشته پیروز شد به رتبه نخست پرفروش ها دست یابد اما این هفته در صندلی سوم نهاده شده است. سیلوا سال گذشته هم با داستانی تحت عنواندختر جدید پیروز شده بود در صندلی اول پرفروش ها قرار بگیرد. بیستمین کتاب از مجموعه گابریل آلون درباره یک جاسوس و کلکسیونر هنری است که کوشش می نمایند متوجه شوند که پاپ هفتم به قتل رسیده است یا خیر!

نیمه ناپدیدشده نوشته بریت بنت با گذشت هشت هفته از حضور در فهرست پرفروش این هفته در رتبه چهارم نهاده شد. زندگی دوقلوهای رنگین پوستی که در شانزده سالگی تصمیم می گیرند جامعه کوچک مردم سیاه پوست را ترک نمایند و زندگی جدیدی برای خود بسازند. کمی بعد که با مسائل جدیدی روبه رو می شوند یکی از دوقلوها به خانه می شود و دیگری هویت جدیدی برای خود به عنوان یک رنگین پوست می سازد.

28 تابستان نوشته الین هیلدربند در ششمین هفته از انتشار مانند هفته گذشته در صندلی پنجم پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شده است. رابطه ای در سال 1993 بین مالوری و جیک شروع شد اما این رابطه حدود سه دهه مسکوت ماند و مالوری هنگام مرگ از فرزندش درخواست می نماید که با یک شماره تلفن تماس بگیرد. آن طرف خط جیک جواب تلفن را می دهد. چطور چنین چیزی ممکن است که شنیدن صدای یک مرد غریبه آخرین آرزوی مادر باشد؟ همسر جیک در کارزار انتخاباتی رقابت می نماید و کشف این رابطه مخفی پیامدهای ناخوشایندی برایشان به همراه دارد.

برای دیدن فهرست کامل پرفروش های این هفته به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.nytimes.com/books/best-sellers/

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1021

به "محبوبیت نزدیک تاریکی در میان خوانندگان نیویورک تایمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبوبیت نزدیک تاریکی در میان خوانندگان نیویورک تایمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید