مصدومیت شدید یک آتش نشان در حادثه آتش سوزی یک ساختمان 10 طبقه

به گزارش مجله مستانه، خبرنگاران: مدیر منطقه 4 عملیات آتش نشانی تهران از مصدومیت شدید یکی از آتش نشانان مصدوم حادثه آتش سوزی در یک ساختمان 10 طبقه مسکونی واقع در شهرک شهید باقری رخ داد اطلاع داد.

مصدومیت شدید یک آتش نشان در حادثه آتش سوزی یک ساختمان 10 طبقه

جهت دریافت خدمات بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران، مهدی داوری با بیان این مطلب اضافه کرد: پس از وقوع حادثه در روز سه شنبه گذشته، 3 نفر از آتش نشانان که درحین عملیات نجات واطفای آتش سوزی دچار سوختگی و دود زدگی شده بودند به بیمارستان منتقل شدند که حال عمومی یکی از آنان به نام امید عباسی فرمانده ایستگاه 68 آتش نشانی به دلیل شدت دود زدگی و حرارت در شرایط خطرناکی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: این آتش نشان مصدوم هم اکنون در بخش ICU بیمارستان پیامبران بستری است و تحت نظارت مستقیم پزشکان متخصص قرار گرفته است.

مدیر منطقه 4 عملیات آتش نشانی تهران توضیح داد: یکی از آتش نشانان مصدوم این حادثه به نام امیرحسین خلج از پرسنل ایستگاه 100 آتش نشانی به علت تنفس بیشتر در میان دود و حرارت و تحرک بدنی زیاد در حین عملیات از ناحیه قلب و ریه دچار آسیب دیدگی شد که اکنون در بخش ICU تحت درمان است. یکی دیگر از آتش نشانان مصدوم نیز که دچار دود زدگی جزئی شده بود پس از مداوای اولیه از بیمارستان ترخیص شد.

وی خواهان دعای مردم و همکاران آتش نشان برای بهبود و شفای این آتش نشان فداکار شد و اعلام کرد: از شب گذشته تا به امروز تغییری در شرایط این آتش نشان مصدوم حادثه آتش سوزی شهرک شهید باقری مشاهده نشده وپزشکان همچنان در حال مداوا هستند.

به گزارش خبرنگاران، درجریان آتش سوزی یکی از واحدهای مسکونی طبقه دهم یک ساختمان 10 طبقه واقع در غرب بزرگراه همت، شهرک شهید باقری یک مادر و دو فرزندش گرفتار شده بودند که آتش نشانان توانستند ساکنان گرفتار شده را از میان دود و آتش از مرگ حتمی نجات دهند.

در حین این عملیات سه نفر از نیروهای آتش نشانی دچار دودگرفتگی و حرارت شدند که دوتن از آنان هم اکنون در بیمارستان بستری شده و تحت درمان هستند.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 746

به "مصدومیت شدید یک آتش نشان در حادثه آتش سوزی یک ساختمان 10 طبقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدومیت شدید یک آتش نشان در حادثه آتش سوزی یک ساختمان 10 طبقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید