پاسخ مطهری به اتهامات عجیب به خواهرزاده اش دختر علی لاریجانی

به گزارش مجله مستانه، محمد مطهری در یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: در این بازار داغ تهمت و شایعه سازی، جهت تنویر افکار عمومی با اطلاع دقیق عرض می کنم که ویزای خواهرزاده ام خانم فاطمه لاریجانی در آمریکا ویزای کار از نوع H1 b است و امور دیگر مثل تابعیت و پاسپورت آمریکایی از جعلیات است.

پاسخ مطهری به اتهامات عجیب به خواهرزاده اش دختر علی لاریجانی

طبعا این امر ظرف چند دقیقه با ارسال تصویر ویزا قابل راستی آزمایی است، زیرا کسی که ویزای یک کشوری را دارد قطعا تابعیت و پاسپورت آن کشور را نمی تواند داشته باشد. (در آمریکا برای گذراندن دوره تخصص فرد می تواند ویزای کار بگیرد).

فاطمه دارای مدرک دکترای پزشکی از دانشگاه تهران با معدل A و جزء 30 نفر اول کشوری در آزمون جامع پره انترنی (pre-internship) در سال 1389 است.

او که به تقدیر الهی دوران دانشجویی اش مقارن با یک سال شیمی درمانی برای سرطان خون از نوع لنفوم بود، پس از خاتمه دوره دکتری، همراه با همسرش - رتبه 104 کنکور پزشکی (سهمیه آزاد) و فارغ التحصیل دانشگاه تهران - که برای گذراندن دوره تخصصی راهی آمریکا بود همراه شد و پس از خاتمه تحصیل به ایران باز خواهد گشت.

بر خلاف شایعات، او در یک آپارتمان 40 متری زندگی می کند و نیز عکس منتشر شده از دست دادن با نامحرم هم متعلق به فاطمه لاریجانی نیست.

شایعات دیگر درباره خواهر و دو برادر فاطمه هم دقیقا منشأش یا بی اطلاعی است و یا بی تقوایی که در صورت لزوم توضیح خواهم داد.

به قول شهید مطهری، به نفع دین تهمت زدن، به نفع دین بی دینی کردن است. دین اجازه نمی دهد ولو به نفع خودش بی دینی کنیم. جیفه ریاست دنیایی که جای خود دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1547

به "پاسخ مطهری به اتهامات عجیب به خواهرزاده اش دختر علی لاریجانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ مطهری به اتهامات عجیب به خواهرزاده اش دختر علی لاریجانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید