گاف تازه ترامپ درباره مکرون سوژه شد

به گزارش مجله مستانه، دونالد ترامپ که به طور مکرر اشتباهات ادعایی رقیب خود، جو بایدن نامزد حزب دموکرات انتخابات 2020 را به سخره می گیرد؛ خود او در گردهمایی انتخاباتی خویش در ایالت میشیگان اشتباهی عجیب مرتکب شده و امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه را به اشتباه نخست وزیر این کشور خطاب کرد!

گاف تازه ترامپ درباره مکرون سوژه شد

به گزارش ایرنا، خبرگزاری فرانسه توضیح داد: دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات 2020 آمریکا، در گردهمایی انتخاباتی خود در ایالت میشیگان هنگام اشاره به دستاورد های دوران ریاست جمهوری خود به ویژه توافق پیشین تجارت آزاد با کانادا و مکزیک و مذاکره مجدد درخصوص این توافق نامه و همچنین خروج از پیمان آب و هوایی پاریس بیان نمود: شما می دانید که من از پیمان زیست محیطی پاریس خارج شده ام؛ من امانوئل مکرون نخست وزیر فرانسه! را دوست دارم، اما از او پرسیدم چگونه می توان به اهداف این پیمان دست یافت؛ حقیقت این است که آن ها به این اهداف دست نخواهند یافت.

وی اضافه کرد: من میلیون ها دلار صرفه جویی کردم، هیچ کس دیگری این کار را نمی نماید؛ آن ها می خواستند ثروت ما را اساسا بگیرند؛ من آن را یک فاجعه قلمداد کردم.

خبرگزاری فرانسه در ادامه یادآور شد: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده و امانوئل مکرون همتای فرانسوی او، بلافاصله پس از انتخابات 2016 ریاست جمهور آمریکا؛ ارتباط محبت آمیز و تنگاتنگی برقرار کردند، اما در گذر زمان، این رابطه به طور ملموسی به وخامت گرایید.

کمتر از سه هفته مانده تا انتخابات 2020 آمریکا؛ دونالد ترامپ گردهمایی های انتخاباتی خود را در چندین ایالت کلیدی ایالات متحده برگزار می نماید تا شاید بتواند عقب ماندگی خود از جو بایدن رقیب خود در نظرسنجی ها را جبران کند.

تازه ترین نظرسنجی ها در آمریکا نشان می دهد همزمان با ادامه رقابت های فشرده جو بایدن و دونالد ترامپ برای ورود به کاخ سفید در انتخابات 13 آبان، بایدن در سایه نگرانی رنگین پوستان، با حضور مستقیم در پای صندوق های رای همچنان در سطح ایالتی و ملی نامزد پیشتاز انتخابات است.

روزنامه تلگراف در گزارش پیگیری نظرسنجی های خود نوشت: متوسط 10 نظرسنجی نشان می دهد که اندکی بیش از نیمی از آمریکایی ها قصد دارند از بایدن حمایت نمایند و حمایت از ترامپ با اختلافی حدود پنج تا شش پله ای کمتر از بایدن است.

انتخابات آمریکا روز سه شنبه سوم نوامبر 2020 برابر با سوم آبان ما برای معین رئیس جمهور آینده این کشور برگزار می گردد و مدیریت امور را برای چهار سال آینده دوباره به ترامپ می سپارد یا کلید کاخ سفید را به بایدن می دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1147

به "گاف تازه ترامپ درباره مکرون سوژه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاف تازه ترامپ درباره مکرون سوژه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید