گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، رواسی: پیش بینی می کنم 3 یا 4 مدال طلا کسب می کنیم، وزنه بردار که نمی تواند همواره آماده رکوردشکنی باشد

به گزارش مجله مستانه، سرمربی تیم پاراوزنه برداری کشورمان برای این تیم پیش بینی سه یا چهار مدال طلا در بازی های پاراآسیایی 2018 کرد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، رواسی: پیش بینی می کنم 3 یا 4 مدال طلا کسب می کنیم، وزنه بردار که نمی تواند همواره آماده رکوردشکنی باشد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، علی اصغر رواسی ضمن بیان این مطلب گفت: به طور کلی بچه ها شرایط خوبی دارند و دیروز اولین جلسه تمرین خود را برگزار کردند که تمرین سبکی هم بود. البته با تمرین سبک نمی گردد گفت در چه وضعیتی هستند، اما امیدوارم در چند روز آینده به بهترین شرایط برسند.

وی در خصوص گلایه بعضی از ورزشکاران از کیفیت غذای دهکده بازی های پاراآسیایی نیز گفت: ورزشکاران چنین دغدغه ای دارند، اما اگر بخواهیم از نظر کیفی در نظر بگیریم، خیلی هم بد نیست. شاید تنوع غذا کم باشد، اما از نظر کیفی بد نیست و نمی تواند مشکل ساز باشد.

سرمربی تیم پاراوزنه برداری کشورمان در واکنش به اینکه همه از بعضی وزنه برداران چون سیامند رحمان انتظار رکوردشکنی دارند، گفت: وزنه برداری ورزشی نیست که وزنه بردار همواره آماده رکوردشکنی باشد. البته سعی می گردد بهترین رکورد به دست بیاید.

وی یادآور شد: سیامند در المپیک به یکباره 10 کیلوگرم رکورد زد که مشکلاتی را برای او به وجود آورد، چرا که وزنه بردار برای ارتقای رکورد باید فراتر از توانش کوشش کند. قطعاً سیامند اگر در تمرین شرایط خوبی داشته باشد، می تواند بازهم رکورد دنیا را ارتقا دهد. دیگر وزنه برداران نیز چنین شرایطی دارند.

رواسی در خصوص پیش بینی اش از تعداد مدال های تیم پاراوزنه برداری ایران هم گفت: بچه های ما در هفت وزن شرکت می نمایند و در سه وزن نماینده نداریم که این هم نقصانی است برای ما. مسئله بعدی این است که در دو سه وزن برنده یا بازنده شدن ما با اختلاف کمی است. در کل من پیش بینی می کنم سه یا چهار مدال طلا کسب می کنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 592

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، رواسی: پیش بینی می کنم 3 یا 4 مدال طلا کسب می کنیم، وزنه بردار که نمی تواند همواره آماده رکوردشکنی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، رواسی: پیش بینی می کنم 3 یا 4 مدال طلا کسب می کنیم، وزنه بردار که نمی تواند همواره آماده رکوردشکنی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید