شروع ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک

به گزارش مجله مستانه، معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از بکارگیری تیم های عملیاتی با رویکرد ارشادی و اعمال ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک اطلاع داد.

شروع ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک

به گزارش گروه اجتماعی مجله مستانه، سیدامیرهنجن درباره لزوم استفاده از ماسک در تاکسیرانان اظهارداشت: اطلاع رسانی در مورد الزام استفاده از ماسک با استفاده از فضا های تبلیغاتی مجازی و همچنین محیطی در بیش از 50 پایانه تاکسیرانی پایتخت برای تاکسیرانان و مسافران در حال اجرا است تا عزم سراسری برای پیشگیری و مقابله با موج دوم بیماری کرونا با مشارکت و همیاری شهروندان شکل بگیرد.

وی اضافه نمود: علاوه بر ترویج فرهنگ استفاده از ماسک، روزانه بیش از 40 تیم عملیاتی نیز پایانه های تاکسیرانی و تاکسی های گردشی شهر تهران را تحت رصد دارند.

وی با اشاره به ثبت تخلف رانندگان بدون ماسک بیان داشت: دستورالعمل اجرایی تیم های نظارتی بر مبنای ارشاد و تذکر های لسانی به تاکسیرانان و مسافران است که در صورت مقاومت و یا عدم اجرای طرح الزام استفاده از ماسک از سوی تاکسیران، منجر به اعمال ثبت تخلف برای وی خواهد شد.

هنجن به تداوم توزیع محلول های ضدعفونی دست و خودرو بین تاکسیرانان شهر تهران اشاره نمود و گفت: طرح توزیع رایگان محلول ضدعفونی از نخستین روز های شیوع بیماری کرونا آغاز شده و همچنان ادامه دارد و تاکسیرانان می. توانند این موضوع را از منطقه تاکسیرانی مربوط به حوزه فعالیت شان پیگیری نمایند.

معاون نظارت و امورمناطق تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به توزیع رایگان ماسک ویژه تاکسیرانان یادآور شد: پایگاه های عرضه ماسک واقلام بهداشتی نیز در پایانه های پرتردد پایتخت همچنان مستقر و فعال هستند تا مسافران برای تهیه ماسک مورد احتیاج خود دچار سردرگمی نشوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 984

به "شروع ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید