شروع ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک

به گزارش مجله مستانه، معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از بکارگیری تیم های عملیاتی با رویکرد ارشادی و اعمال ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک اطلاع داد.

شروع ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سیدامیرهنجن درباره لزوم استفاده از ماسک در تاکسیرانان اظهارداشت: اطلاع رسانی در مورد الزام استفاده از ماسک با استفاده از فضا های تبلیغاتی مجازی و همچنین محیطی در بیش از 50 پایانه تاکسیرانی پایتخت برای تاکسیرانان و مسافران در حال اجرا است تا عزم سراسری برای پیشگیری و مقابله با موج دوم بیماری کرونا با مشارکت و همیاری شهروندان شکل بگیرد.

وی اضافه نمود: علاوه بر ترویج فرهنگ استفاده از ماسک، روزانه بیش از 40 تیم عملیاتی نیز پایانه های تاکسیرانی و تاکسی های گردشی شهر تهران را تحت رصد دارند.

وی با اشاره به ثبت تخلف رانندگان بدون ماسک بیان داشت: دستورالعمل اجرایی تیم های نظارتی بر مبنای ارشاد و تذکر های لسانی به تاکسیرانان و مسافران است که در صورت مقاومت و یا عدم اجرای طرح الزام استفاده از ماسک از سوی تاکسیران، منجر به اعمال ثبت تخلف برای وی خواهد شد.

هنجن به تداوم توزیع محلول های ضدعفونی دست و خودرو بین تاکسیرانان شهر تهران اشاره نمود و گفت: طرح توزیع رایگان محلول ضدعفونی از نخستین روز های شیوع بیماری کرونا آغاز شده و همچنان ادامه دارد و تاکسیرانان می. توانند این موضوع را از منطقه تاکسیرانی مربوط به حوزه فعالیت شان پیگیری نمایند.

معاون نظارت و امورمناطق تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به توزیع رایگان ماسک ویژه تاکسیرانان یادآور شد: پایگاه های عرضه ماسک واقلام بهداشتی نیز در پایانه های پرتردد پایتخت همچنان مستقر و فعال هستند تا مسافران برای تهیه ماسک مورد احتیاج خود دچار سردرگمی نشوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 984

به "شروع ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید