انتقاد 2 پسر ترامپ از حزب جمهوری خواه: چرا از پدرم دفاع نمی کنید؟ مثل گوسفند نباشید

به گزارش مجله مستانه، اریک پسر ترامپ: جمهوریخواه ها کجا هستید! کمی حمایت. با این تقلب مبارزه کنید. رای دهندگان ما هرگز شما را فراموش نخواهند کرد اگر گوسفند باشید.

انتقاد 2 پسر ترامپ از حزب جمهوری خواه: چرا از پدرم دفاع نمی کنید؟ مثل گوسفند نباشید

دو پسر دونالد ترامپ، اعضای حزب جمهوری خواه را به دلیل آنچه که خودداری آنها از حمایت از پدرشان خواندند، به باد انتقاد گرفتند.

به گزارش بی بی سی، دونالد ترامپ جونیور، پسر عظیم دونالد ترامپ اعضای حزب جمهوری خواه را به ضعیف بودن متهم کرد. برادرش، اریک ترامپ هم در توییتی نوشت: جمهوریخواهان کجا هستند؟ حمایت نمایند و با این تقلب مبارزه نمایند. رای دهندگان ما هرگز فراموش نخواهند کرد اگر شما [مثل] گوسفند باشید.

این حملات لفظی، نشانگر شکافی است که در میان مریدان ترامپ و حزب جمهوری خواه در حال شکل گیری است.

هنوز نتایج انتخابات معین نشده است اما به نظر می رسد که جو بایدن، نامزد حزب دموکرات به پیروزی نزدیک می گردد.

دیشب، دونالد ترامپ در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید، دمکرات ها را بدون ارائه شواهد متهم به تقلب در انتخابات کرد.

او در چندین ایالت علیه شمارش آرا شکایت نموده است.

اعضای ارشد حزب جمهوریخواه مانند میت رامنی، سناتور جمهوریخواه از ایالت یوتا و لری هوگان فرماندار جمهوری خواه ایالت مریلند درباره تضعیف فرایندهای دموکراتیک در آمریکا هشدار داده اند.

لری هوگان در یک پست توییتری نوشت که اظهارات آقای ترامپ در کاخ سفید قابل دفاع نبوده است و این اظهارات فرآیندهای دمکراتیک کشور ما را تضعیف می نماید.

اما دونالد ترامپ جونیور، که تصور می گردد آرزوهای سیاسی برای آینده خود دارد، خشم خود را متوجه کسانی کرد که ممکن است چشم به انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا داشته باشند.

او در توییتی نوشت: فقدان یک اقدام عملی از سوی تقریبا همه کسانی که می توانند امیدهای حزب جمهوری خواه برای [انتخابات ریاست جمهوری] سال 2024 باشند، خیلی جالب است.

پسر عظیم ترامپ در توییت خود ادامه داد: آنها یک موقعیت عالی دارند تا نشان دهند که می خواهند و می توانند مبارزه نمایند اما آنها ترجیح می دهند در مقابل غوغاسالاری رسانه ها سر خم نمایند. نگران نباشید! دونالد ترامپ مبارزه می نماید و آنها هم مثل همواره می توانند تماشا نمایند.

این توییت در واکنش به توییت مایک سرنوویچ، یکی از فعالان راستگرا و حامیان دونالد ترامپ بود که از نیکی هیلی، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل انتقاد نموده بود.

تصور می گردد که خانم هیلی یکی از کسانی است که خود را برای کاخ سفید در انتخابات سال 2024 آماده می نماید.

پسر آقای ترامپ در ادامه توییت خود نوشت: دهه هاست که جمهوریخواهان ضعیف هستند و همین به بقیه اجازه داده که این کارها را بنمایند.

برادرش، اریک هم توییت نموده است: جمهوریخواه ها کجا هستید! کمی حمایت. با این تقلب مبارزه کنید. رای دهندگان ما هرگز شما را فراموش نخواهند کرد اگر گوسفند باشید.

پسران ترامپ همچنین از جمهوریخواهانی که از پدرشان حمایت کردند نام برده و از آنها تقدیر کردند.

اریک ترامپ، در توییتی در واکنش به حمایت اقتصادی لینزی گراهام از ترامپ او را مرد خوب نامید.

لینزی گراهام، سناتور جمهوری خواه و متحد نزدیک دونالد ترامپ می خواهد برای پیش بردن شکایت های حقوقی کارزار ترامپ 500 هزار دلار به او یاری کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1175

به "انتقاد 2 پسر ترامپ از حزب جمهوری خواه: چرا از پدرم دفاع نمی کنید؟ مثل گوسفند نباشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد 2 پسر ترامپ از حزب جمهوری خواه: چرا از پدرم دفاع نمی کنید؟ مثل گوسفند نباشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید