هشدار کاخ سفید به جان بولتون، کتاب افشاگرانه منتشر می گردد؟

به گزارش مجله مستانه، فارس نوشت: مشاور امنیت ملی سابق آمریکا در کتابی افشاگرانه که قرار است به زودی چاپ گردد گفته که تنها دغدغه رئیس جمهور فعلی آمریکا پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری بوده است.

هشدار کاخ سفید به جان بولتون، کتاب افشاگرانه منتشر می گردد؟

جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید در کتاب افشاگرانه ای که قرار است به زودی چاپ گردد نوشته انتخاب مجدد تنها دغدغه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بوده است.

ناشر کتاب بولتون گفته او در کتاب خاطراتش گفته اعضای مجلس نمایندگان آمریکا باید دامنه مسائلی که ترامپ به خاطر آن احضار شده را به مسائلی فراتر از گفت وگوی تلفنی او با رئیس جمهور اوکراین گسترش می دادند زیرا دیگر جنبه های سیاست خارجی ترامپ هم آکنده از تخلفات مشابه بوده است.

انتشارات سیمون و شاستر در بیانیه ای روز آدینه افشا نموده اند که بولتون در کتابش علاوه بر تشریح هرج و مرج های موجود در کاخ سفید ارزیابی خودش را از بازیگران اصلی کاخ سفید و رویه های نامتعادل و تکانشی ترامپ برای اتخاذ تصمیم در موقعیت های مختلف توضیح داده است.

ناشر این کتاب گفته که بولتون از کارهای ترامپ حیرت زده می شد و او را رئیس جمهور می دید که برایش انتخاب شدن مجدد در انتخابات تنها مسئله ای بود که اهمیت داشت.

رسانه های آمریکا سال گذشته گزارش دادند کاخ سفید برای منصرف کردن جان بولتون از انتشار کتاب جدیدش رسماً به او هشدار داده است.

کاخ سفید در نامه ای به بولتون ادعا نموده بود اطلاعات مندرج در کتاب او ظاهراً حاوی اطلاعات محرمانه است و ضروری است قبل از انتشار مورد بازبینی قرار گرفته و بخش هایی از آن حذف گردد.

2323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 932

به "هشدار کاخ سفید به جان بولتون، کتاب افشاگرانه منتشر می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار کاخ سفید به جان بولتون، کتاب افشاگرانه منتشر می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید