بازدید دکتر مونسان از خبرگزاری خبرنگاران

به گزارش مجله مستانه، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از خبرگزاری خبرنگاران بازدید کرد.

بازدید دکتر مونسان از خبرگزاری خبرنگاران

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، دکتر علی اصغر مونسان، صبح امروز سه شنبه 26 آذر 98 با حضور در مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از خبرگزاری خبرنگاران بازدید به عمل آورد و از نزدیک با فعالیت های این خبرگزاری آشنا شد.

در این بازدید که محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت، علیرضا بای رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و جمعی از مدیران وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز حضور داشتند، دکتر مونسان بر ضرورت تقویت فعالیت های رسانه ای وزارتخانه متبوع خود تأکید کرد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پس از بازدید از خبرگزاری خبرنگاران، در نشستی با رئیس و مدیران مرکز روابط عمومی در جریان برنامه ها و عملکرد این مرکز قرار گرفت.

دکتر مونسان در این نشست با بیان این که هوشمندترین بخش هر دستگاه، روابط عمومی آن دستگاه است، گفت: برنامه ها، اهداف، مأموریت ها و چشم اندازهایی که برای روابط عمومی در نظر گرفته شده باید بتواند به ارتقای جایگاه وزارتخانه کمک کند.

او اضافه کرد: شرایط مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نسبت به گذشته بسیار بهتر شده و این مرکز در این دوره از نرخ رشد مناسبی برخوردار بوده، اما تا رسیدن به نقطه مطلوب هنوز هم فاصله داریم؛ بر همین اساس باید تلاش شود تا این بخش از وزارتخانه به جایگاه واقعی خود برسد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ادامه گفت: اخبار و فعالیت های بخش های مختلف این وزارتخانه برای عموم مردم جذابیت دارد، بنابراین باید انعکاس اخبار رویدادهای وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به شکلی مناسب و شیوه ای جذاب برای مخاطبان ارائه شود.

او یادآور شد: حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یک حوزه فرابخشی است و مخاطبان این حوزه نیز عموم مردم و علاقه مندان به این حوزه هستند و پوشش و انعکاس مناسب آن ها از جمله برگزاری جشنواره های مختلف می تواند باعث ایجاد نشاط اجتماعی شود.

در این نشست همچنین علیرضا بای رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، با ارائه گزارشی از مهم ترین فعالیت ها و دستاوردهای این مرکز در طول یک سال گذشته گفت: در بخش های مختلف مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اقدامات ارزشمندی ایجاد شده که از آن جمله می توان به تقویت و توسعه کمی و کیفی خبرنگاران به عنوان پایگاه اطلاع رسانی رسمی وزارتخانه نام برد.

او اضافه کرد: در سه ماه گذشته سایت خبرگزاری خبرنگاران در شاخص های کمی و کیفی رشد بالایی داشته است.

او همچنین در خصوص فعالیت های فرهنگی و رسانه ای مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و نیز چشم انداز و اهداف و مأموریت های این مرکز گزارشی را به دکتر مونسان ارائه کرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 560

به "بازدید دکتر مونسان از خبرگزاری خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید دکتر مونسان از خبرگزاری خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید