بازدید سرزده فرمانده کل ارتش از اردوگاه تابستانی دانشجویان دانشگاه های افسری

به گزارش مجله مستانه، امیر سرلشکر موسوی با حضور سرزده در اردوگاه تابستانی دانشجویان دانشگاه های افسری امام علی(ع) و شهید ستاری در امامزاده هاشم، فرایند آموزش دانشجویان این اردوگاه را مورد ارزیابی قرار داد.

بازدید سرزده فرمانده کل ارتش از اردوگاه تابستانی دانشجویان دانشگاه های افسری

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز به صورت سرزده از اردوگاه تابستانی کوهستان دانشجویان دانشگاه های افسری امام علی(ع) وعلوم و فنون هوایی شهید ستاری در امام زاده هاشم(ع) بازدید کرد.

فرمانده کل ارتش در این بازدید، ماموریت ارتش ها را نه تنها مهم، بلکه منحصر به فرد توصیف کرد و گفت: ارتش هر چه قوی تر، توانمندتر و از نظر علمی در سطح بالاتری قرار داشته باشد، کشور از امنیت بالاتری برخوردار و چشم طمع دشمنان از کشور دورتر است.

وی با تاکید بر ارائه کامل آموزش های نظامی به دانشجویان افزود: آموزش ها باید به نحو شایسته و کامل ارائه شوند و فرماندهان نیز باید اطمینان حاصل کنند که دانشجویان آموزش ها را به نحو احسن فرا گرفته اند.

فرمانده کل ارتش، ارتقای توان روحی و رزمی دانشجویان را امری مهم و ضروری دانست و گفت: اردوگاه ها، محلی برای ثبت خاطرات سخت اما شیرین دانشجویان است.

همچنین امیر سرلشکر موسوی ضمن بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی اردوگاه امامزاده هاشم(ع)، نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در خصوص جلوگیری از شیوع بیماری کرونا توسط مسولان این مرکز را رضایت بخش اعلام کرد.

گفتنی است، دیدار چهره به چهره با دانشجویان، مسئولان و فرماندهان و بازدید از فعالیت های روزانه آموزش نظامی، نمایشگاهی و فرهنگی، درمانی، ادوات نظامی و نظارت بر شرایط کیفی و عملکرد آموزش های یگان های دانشجویی، کارگاه های آموزشی و شرایط تدارکات و پشتیبانی تجهیزاتی، از دیگر برنامه های فرمانده کل ارتش در این بازدید بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1014

به "بازدید سرزده فرمانده کل ارتش از اردوگاه تابستانی دانشجویان دانشگاه های افسری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید سرزده فرمانده کل ارتش از اردوگاه تابستانی دانشجویان دانشگاه های افسری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید