بوریس جانسون استعفا می دهد؟

به گزارش مجله مستانه، خبرنگاران : شماری از نمایندگان حزب محافظه کار بریتانیا معتقدند که نخست وزیر این کشور ممکن است در بهار پیش رو از سمتش کناره گیری کند.

بوریس جانسون استعفا می دهد؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، شماری از نمایندگان حزب محافظه کار بریتانیا معتقدند که بوریس جانسون، نخست وزیر این کشور ممکن است در بهار پیش رو از سمتش کناره گیری کند.

بنابر گزارش پایگاه اینترنتی روزنامه میرور، هم حزبی های جانسون معتقدند که وی ممکن است به خاطر پایین بودن دستمزد کار به عنوان نخست وزیر از این سمت کناره بگیرد.

به گفته این نمایندگان، جانسون شکایت نموده که نمی تواند با دستمزد 150 هزار و 402 پوندی گذران زندگی کند که سالیانه به عنوان نخست وزیر دریافت می نماید.

این نمایندگان گفته اند که جانسون به ترزا می، نخست وزیر پیشین این کشور که از زمان کناره گیری بیش از یک میلیون درآمد داشته حسادت می نماید. به گفته آن ها، جانسون بناست شش ماه آینده نیز بر مسند قدرت باقی بماند تا ماجرای برگزیت را به سرانجامی رسانده و کشور را از پاندمی کرونا رها کند.

از قرار معلوم، جانسون معتقد است که می تواند دو برابر ترزا می درآمد داشته باشد.

یکی از نمایندگان حزب محافظه کار در مجلس گفت: بوریس شش فرزند جوان دارند و بعضی شان هنوز آنقدر عظیم نشده اند که بتوانند مستقل شوند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1148

به "بوریس جانسون استعفا می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوریس جانسون استعفا می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید