تور ارزان آلمان: بیشترین مرگ روزانه کرونایی در آلمان از ماه فوریه، کمبود شدید پرستار در بیمارستان ها

به گزارش مجله مستانه، نهادهای بهداشتی در آلمان امروز با ثبت 446 مرگ در اثر کرونا در عرض 24 ساعت بالاترین مرگ روزانه از ماه فوریه را ثبت کردند و نتایج یک آنالیز هم از کمبود شدید نیروی پرستار در این کشور خبر می دهد.

تور ارزان آلمان: بیشترین مرگ روزانه کرونایی در آلمان از ماه فوریه، کمبود شدید پرستار در بیمارستان ها

با تور ارزان آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران ، دویچه وله آلمان در گزارشی نوشت: همیشه تعداد بیشتری از پرستاران در آلمان به علت فشار بالای کار، شغل خود را کنار می گذارند. بر اساس آمارهای ارائه شده تعداد پرستاران شاغل در بخش های مراقبت های ویژه آلمان نسبت به سال گذشته کم تر شده است.

نتیجه یک آنالیز نشان می دهد که آلمان تا سال 2030 به حدود 182 هزار پرسنل پرستاری بیشتر احتیاج دارد. این نتیجه ارزیابی های گزارش پرستاری شرکت بیمه درمانی بارمر است که در برلین ارائه شده است. بر اساس این ارزیابی تعداد افراد احتیاجمند به مراقبت در آلمان تا سال 2030 از 4.5 میلیون نفر فعلی به حدود 6 میلیون در سال 2030 افزایش پیدا خواهد نمود.

کریستوف استراوب، رئیس این شرکت بیمه درمانی از کمبود هزاران نیروی پرستار و اینکه این نیروها از کجا باید تامین شوند ابراز نگرانی نموده است.

وی در این باره گفت: آلمان در برترین حالت دچار یک شرایط اضطراری پرستاری ناجور و سخت خواهد شد. دولت فدرال آینده برای جلوگیری از این امر باید از جمله آموزش این قشر را مجذوب نماینده تر کند.

رئیس فراکسیون چپ ها در مجلس آلمان هم پیشنهاد داده که به عنوان پاداش برای بازگرداندن پرستاران سابق به کار خود در دوران بحران کرونا حداقل 10 هزار یورو برای هر فرد مد نظر قرار گیرد.

در دوران بحران کرونا در آلمان بسیاری از پرستاران به علت حجم بالای کار و دلایل دیگر به شغل خود پشت کردند. در نتیجه برای مثال در حال حاضر نسبت به یک سال پیش نیروی پرستاری ماهر و متخصص کم تری در بخش های مراقبت های ویژه آلمان وجود دارد.

شرایط کرونایی در آلمان مرتبا رو به وخامت است و نهادهای بهداشتی در این کشور آمارهای تازه کرونایی را ثبت می نمایند و نوع تازه کرونا موسوم به اومیکرون هم در بسیاری استان های آلمان مشاهده شده و در حال شیوع است.

انستیتو رابرت کخ آلمان صبح امروز از بالاترین مرگ کرونایی روزانه در این کشور از ماه فوریه اطلاع داد.

بر اساس اطلاعات این نهاد بهداشتی در آلمان نرخ مرگ های کرونایی در عرض 24 ساعت به بالاترین اندازه در عرض 9 ماه رسیده و در این مدت 446 نفر در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند. در 20 فوریه حدود 490 نفر در این کشور در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده بودند.

انستیتو رابرت کخ آلمان بعلاوه از ابتلای حدود 67186 مورد تازه به کرونا در عرض 24 ساعت اطلاع داده که در هفته گذشته بیشترین آمار ابتلا به این بیماری در عرض 24 ساعت بوده است.

نرخ مبتلایان هفتگی به ازای هر 100 هزار نفر در آلمان هم به رقم 442.9 رسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 دی 1400 بروزرسانی: 26 دی 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1804

به "تور ارزان آلمان: بیشترین مرگ روزانه کرونایی در آلمان از ماه فوریه، کمبود شدید پرستار در بیمارستان ها" امتیاز دهید

1 کاربر به "تور ارزان آلمان: بیشترین مرگ روزانه کرونایی در آلمان از ماه فوریه، کمبود شدید پرستار در بیمارستان ها" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان آلمان: بیشترین مرگ روزانه کرونایی در آلمان از ماه فوریه، کمبود شدید پرستار در بیمارستان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید